Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismertessem meg magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertessem meg magam?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy lány, fészen ismerősöm, ráakarok írni, de nemtudom hogy... :D csak úgy írjak rá? az olyan gáz lenne, mit írjak neki hogy első ebnyomásra pozitív legyek?
2012. jan. 31. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk hogy nem facebook-on "írsz rá", hanem élőben is beszélsz vele. Tudtad? A valóság is létezik! Deduuuurvaaa...
2012. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak mivel a lány szomszéd városban lakik kb 15km-re plussz nemtudom mikor szokott végezni suliban, és mivel nem is egy suliba járunk, így picit nehézkes, ráadásul a közös ismerősök száma sem túl sok
2012. jan. 31. 16:04
 3/10 anonim válasza:
szerintem ha mindenképpen fészen akarsz ráíni: szia hogy vagy? és ilyesmi...majd akad vmi közös téma...és ne félj!
2012. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd fel többször a kérdést! Dugnálak, dugnál?
2012. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mintha ez a kérdés máshogy is fent lenne gyakon
2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ez hogy 15km-re lakik, felesleges információ volt ugyebár?
2012. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy én mennyire útálos a fészbúkot.


Ráírsz egy alap nem tolakodó, nem sablon levelet. Azt vagy pozitívként értékeli vagy nem. Más megoldás nem igazán van.

2012. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ráírsz, válaszol, megismerkedtek, kitör a szerelem, jártok, szexeltek, kiszerettek egymásból, azt mondja neked, hogy "értékellek, mint embert, de legyünk inkább csak barátok" és sose látjátok egymást többé...

ennyi a történet


De ehhez először rá kell írni fácsén!

2012. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. az a 15 km semmi ennyit futok egy edzésen.

2. és mért lenne gáz ?? szia mi a helyzet vagy ha legközelebb látod menj oda és beszélges vele

2012. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, h. csak elírtad, nem is kötekedni akarok, de jót nevettem ezen: "ebnyomásra" :)
2012. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!