Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány egyszer azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyszer azt mondta, hogy csak barátként tekint rám abból lehet még valami több a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. vagy azt jelenti hogy nyomulj egy kicsit és bizonyíts egy kicsit te férfiállat

2. vagy semmi esélyed

2012. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez főleg rajtad múlik, és azon, hogy hogy állsz hozzá, illetve mit teszel annak érdekében, hogy más kategóriába rakjon. :)


23/F

2012. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem nem.
2012. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni haver, de ez kemény firendzone :S
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, friendzone.
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A saját pl. én is mondtam, h nem tudok csak haverként tekinteni rá és ez később se változott, sose biztattam!, szegény meg belém szeretett így a haverságnak is annyi lett. Ahhoz meg kellett volna fognia valami benne, de semmi! Szal csak óvatosan.
2012. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó...haggyad mááááááár, talonba tetted. Nagyon jól tudtad, hogy beléd fog esni.
2012. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nemigazán - Sokkal több esélyed van egy olyannál is aki például elküld a p.cs.ba.
2012. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egy lány csak akkor fog összejönni veled, ha külsőre tetszel neki, és ha így lenne, alapból nemcsak barátként tekintene rád.
2012. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

de nem feltétlen FRIENDZONED. Próbálkozz 3 év múlva, lehet, hogy akkor jobban nézel ki és majd be is jössz neki... :DD

Van X srác aki régen bejött nekem, de már nem, de most nagyon szeretem, mint barátot, de arra gondoltam, pár év után simán összejönnék vele, mert most még olyan kis gyerekes, de később ez változni fog, tehát...

Másik eset. Van egy srác akinek bejövök, én meg nagyon bírom, és hát tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy most bejön-e vagy sem... (gáz, tudom) Elején úgy voltam vele, hogy nem érdekel, csak barát, de most hogy alig beszélünk, és mindig más lányokkal lóg, kicsit féltékeny lettem, és újra azt akarom hogy hívjon el randizni, vagy valami ilyesmi.:D

2012. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!