Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatok rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul? Hogyan ismertessem meg magam a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 186 cm magas, 68 kg-os, barna hajú, szemű, szemüveges srác vagyok, akinek nincs szerencséje a lányoknál. Kinézetemmel szerintem nincs baj, lány ismerőseim szerint helyesnek, legtöbb osztálytársam pedig izmosnak tart. Balszerencsém forrása talán az lehet, hogy a lányok kockának, magamnak valónak találnak csak azért, mert műszaki suliba járok és mert nem érdekelnek a plázacicák, nem járok diszkóba és hasonló bulikba, nem iszok és nem cigizek. A felsoroltak miatt nyilván azt hiszik, hogy egész nap itthon ülök és kockulok, pedig ez egyáltalán nem igaz. Barátaimmal hetente többször is (2-3) járunk szórakozni pl.: játékterembe léghokizni vagy csak beszélgetni egy nagyobb plázába. Önbizalmam is van, több lánnyal is ismerkedtem már neten és személyesen is, de egyikből se lett semmi. Belső tulajdonságaimmal nem hiszem, hogy gond lenne. Az iskolában én vagyok az egyik legjobb tanuló, ösztöndíjat is nyertem, de ettől függetlenül lazának mondhatom magam, elég könnyen rálehet venni király dolgokra. (voltam már hegyetmászni, barlangászni stb.) Osztálytársaim szerénynek, kedvesnek, viccesnek, őszintének tartanak, és ezt nem hiszem, hogy csak úgy mondanák. Volt egy pszichológia teszt az osztályunkról, aminek eredményeként kiderült, (a rám vonatkozó dolgokat csak én tudtam) hogy az összes kategória győztese én lettem, hatalmas különbséggel a másodikok előtt. Katekóriák: tehetség, érvényesülés, szervezés, vezetés, kedveltség. A funkció témakörben (sikeresség és hasonló dolgok) kétszerese lett a pontom a másodikéhoz képest. Én a saját részemről legfőbb erényemnek karizmámat tartom. Könnyedén beilleszkedek új társaságokba, az ismerőseim szeretnek velem beszélgetni, én pedig szeretek sokat beszélni. :)


Szóval ilyen vagyok / ilyennek látnak mások, ami szerintem egy pozitív dolog, de ennek ellenére mégsem tudok egy lánnyal se "összejönni". Nagy részük lekoptat, ha megtudja, hogy műszaki suliba járok, mielőtt megismerne.


Budapest, 16/f


2012. febr. 1. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elolvasás nélkül megmondom neked hogy mozdulj ki otthonról, menj el a haverokkal bulizni hétvégén vagy bánom is én csak ne otthon a gép előtt ülj
2012. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"lány ismerőseim szerint helyesnek, legtöbb osztálytársam pedig izmosnak tart. " ----> Ergo szegény fiú...olyan szerencsétlen magánakvaló kocka és mindig olyan visszahúzódó...ne vegyük már el jobban az életkedvét mondjuk már azt hogy nem is rossz!!!


Ennyi ilyen egyszerű!!! Ezek szerint még sokat kell tanulnod!

Ja igen és lehet tényleg kocka vagy....

2012. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Ha elolvastad volna, tudnád, hogy nem ülök egész nap a gép előtt.
2012. febr. 1. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
de biztos vagyok benne hogy nem jársz a négy falon kívül eleget !
2012. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, h nem tudok túl sok okosat írni, de úgy 5-6-7 év múlva ha megtudják a lányok, h műszaki suliba jársz, nem így fognak reagálni.

A műszaki területen szerzett diploma ugyanis majdnem 100%-os garancia a jó állásra és a jó fizetésre.

Amúgy meg aki ez alapján ítél, azzal lehet, hogy jobb, ha nem jössz össze.

2012. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó: a hangsúly látom nálad a fizetésen van. nekem nem kellene olyan csaj aki csak a pénzemért és a pozíciómért szeret ...
2012. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

igen...műszaki diploma....


egy diplomával még nem lesz barátnőd!

2012. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az írásodból a beképzeltség és az önelégültség jön le. Nem elképzelhetetlen, hogy mások ezt elégelik meg vagy emiatt taszítod őket, még ha te észre sem veszed.
2012. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 22:25

Egy szóval sem írtam azt, h nálam az anyagiakon lenne a hangsúly, nem tudom, hogy ezt hol olvastad.

Csak meglepett, hogy a kérdező srácot -állítása szerint- amiatt utasítják el alapból a lányok, hogy műszaki iskolába jár. És erre írtam mintegy továbbgondolásként, hogy ez a későbbiekben valószínűleg nem hátrányként fog megjelenni.

2012. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj ez nem csak a te hibád.Persze bevallom kicsit öntömjénező az írásod te megmondom mi az a gond ami miatt nem is fogsz sok lányt szerezni,legalábbis én ezt látom a hasonló barátaimon:

Akik ilyen műszaki dolgokra készülnek stb,azok általában eltérő érdeklődésűek mint az átlag.Na mármost ez már zavaró pont:

Másik :lekezelőek a többiekkel szemben.

Én 17/F vagyok ,kb hasonló a helyzetem mint neked (Bár 1-2lányal már volt dolgom)

Amúgy egyetemre hova akarsz jelentkezni?:D Ha akarod írj privit v vmi mert unatkozom (no homo:P)

2012. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!