Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiik Ha kérhetnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiik Ha kérhetnétek a csajotoktól ajándékot mi lenne az?

Figyelt kérdés

Valentinra, évfordulóra, stb.. Minek örülnétek a legjobban?

Pls normális válaszokat Köszi :)


2012. febr. 3. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudom nem fogod elhinni, de én annak örülnék ha hozná a legjobb barátnőjét is ;)
2012. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell a barátnője... én örülnék ha vele lehetnék :)

.

.

.

.


.

és leszopna :D:D


de vehetsz neki órát/karkötőt/plüss macit/cd-t/ vagy süss neki valamit...

2012. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen tök midegy.. szívből jöjjön, egyedi legyen.:) És nem az a lényeg hgy mit adsz, hanem hogy mit adsz mellé.. (szíved élkül a legdrágább ajándék sem ér semmit annak aki szeret) :)


16/F

2012. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Bármit mond/mondasz/mondanak/mondok a legjobb dolog valóban az édeshármas.
2012. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igazából semmi eszközre tárgyra nem vágyom.

Elég ha ő mellettem van és szeret. De ha akar akkor elég egy bármilyen apró tárgy is, vagy ha vesz egy finom üveg bort amit este megiszunk az is elég.

2012. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Azt kérném, hogy felejtsük el azt ajándékoz-ósdit. Se szülinap, se karácsony, se évforduló, se valentin, semmi... Én se adok neki semmit, ő se adjon. Ez lenne minden vágyam.
2012. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:25-össel egyet értek!

Ez egy felfújt dolog.....mintha azt sugallanák az emberekbe hogy most kötelező ezen a napon szerelmesnek lenni a párunkba.....

Elég nagy baj ha csak ezen a napon viszi el valaki a párját mondjuk étterembe vagy vesz neki virágot vagy akármit....ahhoz nem kell valentin nap...

2012. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináljon nekem valami fincsi kaját. Az én ajándékom az lenne hogy segítek neki kaját csinálni nekem :)
2012. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Osztom 17:23-as véleményét :)!


20/F

2012. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék az ajándéknak, de ne én mondjam meg, hogy mi legyen az. Nézz körül nála, mi az amiből kevés van neki, válassz ahhoz hasonlót/kategóriájut.
2012. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!