Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Túlvagyok már pár rosszul sikerült randin, mindig leblokkolok, nem tudok miről beszélgetni. Teljesen belémivódott, hogy úgyis béna vagyok, úgyis elrontom. Holnap találkozok egy fiúval, de már bánom, hogy ennek tudatában egyáltalán elfogadtam a meghívást.
2012. febr. 6. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne parázzál. Tudom könnyű azt mondani. Én mindenesetre megvárnám míg feloldódsz mellettem és magadat tudod adni nem vagy feszült. Egy pár találkozó után már biztos könnyebben menne a dolog...
2012. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igyál előtte egy-két felest
2012. febr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztom véleményem az előttem szólóval.
2012. febr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igyál egy két doboz sört, nálam mindig bevált
2012. febr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugtatót előtte, nekem az segít ilyen szorult helyzetekben.
2012. febr. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor találkozz úgy valakivel h ne legyen tétje!


Hány éves vagy és melyik városból?

2012. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem egyszeruen meny szembe felelmeiddel, talalkozz vele es ne kepzeld azt hogy o egy szoke herceg te meg mellette semmi. Nem jobb o nalad semmivel! Koszony, es mosolyogj. Nincs mit elroncs egy egyszeru randinn. Ez nem valamifele vizsga aminek meg kell felelni, hidd el O is epp ugy parazik mind te csak nem mutatja ki. Legy laza es minden rendben lesz! 23/f
2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne randina gondold hanem egy egyszerű sima találkozónak. Így ninsc tétje a dolgonak, úgyis jobb megismerni valakit és utána randizgatni vele.
2012. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!