Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnapra meghívott egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnapra meghívott egy lány (akivel eddig egyszer találkoztam) filmezésre hozzájuk. Ez most azt jelenti hogy le akar feküdni velem vagy petting?

Figyelt kérdés

19 vagyok ő 1 évvel fiatalabb.

Első találkozáson nagyon megtetszettem neki és akart egy újabbat de mivel ekkora hó van beszéltünk róla hogy nem kint kéne lenni. :D

Nagyon aranyos és szép lány de bevallom nem szeretnék lefeküdni vele mert mert már volt 1-2 srác akivel volt és vannak piercingjei amit magának csinált és nem akarok valami betegséget elkapni.(tudom, baromságnak hangzik de ez van...)

A pettinggel el lehet kapni mondjuk a HIV-et? (a csajnak 2 piercing van a szájában és dohányzik is, nem tudom ezek számítanak e)

Amúgy nem járnék vele mert nem tetszik a stílusa.

Tudom, lehet baszogatni hogy hülye kérdés meg hogy mekkora barom vagyok de nem akarom összetörni a szívét (ha mondjuk lefeküdnénk, aztán csá és nem lenni semmi közöttünk). Viszont az agyam azt mondja hogy menjek át mert jó buli lesz és jófej csaj.Bunkóság lenne átmenni?


2012. febr. 6. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Húzz fel két gumit és b@sszad megfele, nincs kifogás!
2012. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

tudod te egyáltalán mi az a HIV????????

mert nem úgy néz ki, hogy tudnád-.-

am meg lehet csak ismerkedni akar, nem kell mindenbe rögtön mindent belelátni...

2012. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Menj át. Nem fogod összetörni a szívét!
2012. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Menj át! Legyen nálad gumi! Ha egydzer lefekszetek akkor utána mond el neki hogy ne legyen semmi köztetrk!
2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarja, hogy nézzetek meg egy filmet közösen.
2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az meg se fordult a fejedben,hogy "csak" filmezni akar...pasik...-.-"
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Onnan veszem hogy nem csak filmet akar nézni hogy az előző randinkon már tett arra célzást, szinte szó szerint kimondta hogy menjek fel hozzá mert egyedül érzi magát stb...
2012. febr. 6. 20:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Gumim mindig van de ha csak pettingelni szeretne vagy az lesz belőle?
2012. febr. 6. 20:37
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok elkapni semmit...
2012. febr. 6. 20:37
 10/17 Dottorre ***** válasza:

Ha egy 18éves csaj felhív egy szinte idegen srácot "filmezni" akkor az nem csak azt akarja ,ebben biztos lehetsz!

Egyébként meg mindenképp a szex ELŐTT mondd meg neki, hogy te mit szeretnél tőle max. Különben meg nem értem, hogy ha nem akarsz vele szexelni sem, akkor mi a fenének mész egyáltalán fel hozzá? Ha visszataszít, akkor finoman küldd el, és mindenki menjen a maga útján tovább!

25F

2012. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!