Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32 éves nőként melyik társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nőként melyik társkereső oldalakra regisztráljak, mit ajánlotok? Komoly kapcsolatot szeretnék és a korosztály 26-36 éves férfi. Melyik oldalak komolyabbak és népszerűek?

Figyelt kérdés
Megnéztem jó sokat, pár helyre regisztráltam, de vagy rémesek vagy nincs fenn senki, amit csak akkor látok, ha már beléptem, de nem akarok ezer helyre regisztrálni feleslegesen, ezért kérdezlek titeket.

2012. febr. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! A találka a legjobb szerintem. Ingyenes egy csomó szolgáltatás (levélírás,kép megnézés,látod ki nézett meg,stb). És minden nap "csúcsidőben" több mint 300an vannak fenn. A te korosztályodból egyaránt.

25F

2012. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21 éves nem érdekel?A korosztályom beliek mind buták és tudatlanok és pont 1 korodbeli komoly nőt keresek!:)
2012. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Macs1209 ***** válasza:

Egyikre se. Mind lehúz, idétlenek karmai közé sétálsz, a "sikersztorik" meg kamuk, múltkor is az egyik sikersztori alanya ugyanúgy párt keresett :D


Itt hamarabb találsz normális pasit, mint társkeresőn, tuti!

2012. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tényleg csak az érdekel, hogy milyen honlapokat javasol az aki érintett az ügyben, vagyis 30-as férfi/nő és keresett már párt a neten.

Már kerestem így régebben, szóval ismerem nagyon jól a menetet, csak rengeteg új oldal van. Kétlem, hogy itt találnék párt, elég válogatós vagyok.:)

A találka.hu-ra regisztráltam pont az előbb, hááát, eddig nem nyűgözött le, de majd meglátjuk.:)

Éppen most volt életember először egy fiatalabb párom, 24 éves és a korához képest nagyon érett, de még így sem eléggé. Ebből kiindulva még a 26 is elég kevés, amit alsó határnak adtam meg.:) És igen, észrevettem hogy a fiatal srácok egyre inkább idősebb nőt keresnek és nem csak szexre, hanem párnak is, de őszintén nem értem miért..

2012. febr. 6. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Talán tudnék rajtad segíteni, bár egy picivel az alsó határ alatt vagyok.

2012. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok.

Milyen oldal "nyűgözne le"?:)Én azért ajánlottam ezt (mert többek közt én is ott vagyok fenn és szerintem jó:D),mert szinte minden ingyenes (ez több más oldalnál nagy hátrány szerintem...most hagy ne kelljen már havi 2000et fizetnem azért,hogy lássam ki nézte meg az adatlapomat...) És tényleg sokat szoktak lenni,úgyhogy talán van némi esélyed találni megfelelő partnert!

A fiatalabb srácoknak részben anya komplexus miatt jönnek be az érett nők,vagy mert már ők maguk is annyira érettek,hogy tudják,vki olyant kell keresni,aki már eleget tombolt és volt ezzel azzal,és most már valószínűleg komoly társat szeretne,ill. hosszú távú kapcsolatot. Gondolom én ;)

2012. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pécsi vagyok.:)

Én sem fizetnék társkeresésért, teljesen nonsense.:)

Az anyakomplexussal pedig egyet kell, hogy értsek. Ez a srác volt az egyik legférfiasabb pasim az összes közül viselkedésre, ez tetszett meg benne, viszont sokszor inkább otthon ült az anyjával, minthogy velem legyen többet.. szóval ez nekem nagyon fura volt.

2012. febr. 6. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a párom.hu tetszett és a paratlan.hu volt még szimpatikus. Fent voltam még a randihelyen.hu oldalon is. Nem tudom, hogy most is ingyenesek-e, egy éve nem látogattam egyiket sem.


35/F

2012. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt ajánlom, hogy nőjél már fel 32 évesen. Mit akarsz? Otthon ülsz és majd tálcán kínálják neked az ideáljaidat, akiket a tv - ben láttál, mintha a delikátban lennél? 32 évesen ennél több eszed lehetne. A neten ugyanazok vannak fent, akik, mint az életben. Ha nem kellesz az életben egy normális pasinak sem, akkor az életben sem fogsz.
2012. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Macs1209 ***** válasza:

Ne így fogd fel, neten összetalálkozol olyannal, akivel az életbe soha (pl ország két különböző pontján élnek).

Ettől még jogos a társkereső oldalak hülyesége, a párat-

lan is fizetős lett, anélkül használhatatlan, a párom

detto.

Viszont a dolog másik véglete, hogy ül és várja s sült-

galamot, azt hiszi, hogy kifogja álmai férfiját/nőjét,

holott azért ott benne kell lenni a felső 5%-ba, hogy

"túrkálhass". És a dolog veszélye ezen felül, hogy

őszinteség és kontrol hijján, az emberek 99% nem önmagát

adja... És ez már csak egy induló kapcsolat alatt derül ki.

2012. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!