Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel kelthetném föl a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kelthetném föl a régi szerelmem érdeklődését?

Figyelt kérdés

6 éve megismertem egy srácot, én 14 voltam ő 19. Se veled-se nélküled állapotok mentek, sosem volt kapcsolat, csak pár csók. 2-3 év szünet után most ismét sokat beszélünk. Eddig is összefutottunk futólag, és beszéltünk, de mostanában sűrűsödtek ismét, úgy fest találkozni is fogunk. Hogyan próbáljam felkelteni az érdeklődését? Most 20 éves vagyok, ő 25. Inkább legyek ugyanaz a kedves mosolygós lányka, akit megszeretett, és az emlékekre apelláljak, hogy előhozzam belőle a régi érzelmeket? Vagy talán épp ellenkezőleg, mutassam meg, hogy már nem vagyok kislány hanem felnőtt nő, és viselkedjek inkább dögösen, komoly nő módjára? Nem úgy ringyósan, csak határozottan gondoltam.

Mi lehetne célravezetőbb? Ha "hú hát semmit nem változott ez a lány", vagy ha "úristen de más lett"? Pozitív benyomást szeretnék kelteni. :$


2012. febr. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem ötvözd a kettőt, de igazából az a legjobb ha természetes maradsz.:)
2012. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit ciki, ha egy 20 éves felnőtt tini-módjára viselkedik, nem? Legyél inkább kedves, mosolygós NŐ!
2012. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csak simán önmagadat adnád? :)
2012. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha önmagadat adod, abból semmi baj nem lehet:)
2012. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!