Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Ti is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti is azt tapasztaljátook, hogy az utcákon meg amerre jártok több magányos, egyébként tök normális külsejű fiú van viszont érdekes mód sok túlsúlyos vagy épp nem szép lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire sok helyes fiú lenne egyedülálló, ellenben még a legkevésbé szép nők is foglaltak többnyire?
2012. febr. 7. 23:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
igen sajnos.. 18/f vagyok, sajnos egyedüli
2012. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
mivel ugyanannyi férfi van mint nő, nemhiszem... inkább csak ezeket vetted eddig észre
2012. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Macs1209 ***** válasza:
66%

Lehet hogy az a fiú/férfi, akin van egy kis plusz,

sokkal másabb, jobb, ember, mint ahogy a helyes fiú/

férfi is lehet belülről rothadt.


Lehet kezd megjönni az emberek esze, és rájönnek, nem

minden a külső :)

2012. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem, én nem tapasztaltam. Szerintem legalább annyi ronda pasi van átlagos vagy szép lánnyal, mint ahány ronda lány átlagos vagy helyes pasival.

Én csak azt vettem észre, hogy egyre több az olyan pasi, aki folyamatosan azon vinnyog, hogy neki milyen szar.

2012. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

ma 23:42


Ha ez így lenne, akkor nekem is lenne barátnőm, de ennek ellenére még sosem nyertem el egy lány kezét sem, a jó fiús, kedves, megértő lényemmel.


De bízom benne, hogy igazad lesz és változank az emberek, remélhetőleg jobb irányba.

2012. febr. 7. 23:45
 6/28 A kérdező kommentje:

ma 23:44


Na látod az állításomat igazolod, az a sok vinnyogó pasi képezi a sok általam látott normális külsejű pasik hadseregét.

2012. febr. 7. 23:47
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Tudod miért nem találnak ezek a pasik párt? Mert a vinnyogás baromi idegesítő. A legtöbb nő számára taszító.

Egyébként érdekes módon én rengeteg átlagos/ronda srácot ismerek, akiknek van barátnőjük, és bizony gyakran nem is a legrosszabb kategóriából.

2012. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Miért érdekes, hogy egy túlsúlyos lánynak is van barátja? Egy túlsúlyos nő is lehet ugyanolyan értékes, mint a soványak. Ha valóban jófiús megértő lényed lenne, nem írnál ilyeneket.
2012. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

tegnap 23:57


De kedves, én sosem vinnyogok élőben, itt névtelen oldalon kiírom a gondolataimat és kész, kimondta, hogy élőben az egész világ előtt kiordibálom a bajaimat?!

2012. febr. 8. 00:01
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg vmit rosszul csinálsz. Vagy rossz lányok után futsz.Talán olyan lányt kellene keresni, akinek hasonló az értékrendje, nem gondolod?
2012. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!