Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Ti is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti is azt tapasztaljátook, hogy az utcákon meg amerre jártok több magányos, egyébként tök normális külsejű fiú van viszont érdekes mód sok túlsúlyos vagy épp nem szép lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire sok helyes fiú lenne egyedülálló, ellenben még a legkevésbé szép nők is foglaltak többnyire?
2012. febr. 7. 23:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 00:00


Nem sértegetni kívántam a túlsúlyos embereket, csak rávilágítani, hogy mivel mindenki a külsőt látja először, eszerint a sok egészséges, sportos testalkatú fiatalemberek, mint én is, miért nem vagyun kelendőek, amikor mi megdolgozunk a szép alakért, járok konditerembe rendszeresen én személy szerint, nem értem miért nem fontos másoknak az egészsége, a túlsúly az elgé veszélyes tud lenni.

2012. febr. 8. 00:03
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem a tested miatt leszel kelendő. Az egy nagyon összetett dolog, hogy miért kellesz egy nőnek, a testalkat ehhez kevés.
2012. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ma 00:11


De érted, ha már nem adnak esélyt sem az ismerkedésre, akkor mégis hogyan mutassam meg a belső értékeimet?!

2012. febr. 8. 00:14
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Valami oka csak van, ha nem adnak esélyt. Próbálkozol többféle lánynál is, vagy csak egy bizonyos típusnál? Arcra rendben vagy?
2012. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 00:18


neten jó pár lány írta már, hogy helyes vagyok vagy épp azt írták, hogy nagyon szép szemeim vannak


élőben voltak bukások, igaz teljesen ismeretlen lányoknál próbálkozom általában, talán túl nyomulósnak hatottam, egyik haverom szerint ez lehet a hibám

2012. febr. 8. 00:29
 16/28 anonim ***** válasza:
Na csak megvan, hogy hol a hiba. Ne nyomulósan közelíts, de határozattan magabiztosan, hogy ne tűnj puhap*csnek se! :D
2012. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném,mert rengeteg csaj is sír itt,hogy egyedül van meg hasonlóak,ez olyan is-is,csajokis meg pasikis vannak egyedül,de majd mindenkinek lesz,s ez az a kor 10-25 ig kb,h csak a divat,s akkor én vgyok a páwa.s minden csaj rám bukik,pfejj....:D L/15
2012. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%

ez van srác. majd összejön

f18

2012. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a külsö számitana már rég lenne barátnőm...
2012. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, vékony-átlagos. Nem különösebben jóképű, de aki valaha tetszett, jártam vele. Már évek óta csak duci barátnőim voltak, olyan 70-100 kg közt kb. Ez tetszik és kész. Érdekes módon vékony, mások által szépnek és ideálisnak mondott csajok odajönnek hozzám, kikezdenek velem a ducik viszont soha ráadásul ha kezdeményezek még furcsán is néznek rám vagy valahogy nehezebb sokkal összejönni velük. Vékony csaj meg bármilyen szép vagy kedves nem jöhet szóba egyszerűen nem izgat és nem tudom annak látni. Más is van így? F/26
2012. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!