Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak párt? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt? 14L

Figyelt kérdés

Igen,14 éves vagyok,és nemszeretném,hogy ezen bárki is kiakadjon.:Azt se,hogy visszaküldjetek az óvodába,meg barbizni,stb..szerintem a szerelem nincsen korhoz kötve,és mamár jóval 'Korábban kezdik' a dolgokat a fiatalok..

A suliban nincs igazából senki,legalábbis senki aki komolyabb dolgot akarna,legtöbben a b*sznivaló barbit látják bennem,pedig nem viselkedem úgy,nem is ment át rajtam a fél iskola,szóval teljesen normális lány vagyok.

szőkésbarna hajú,kék szemű,magas,neméppen pálcika tipus,úgy van mit fogni rajtam.adok magamra,mindig ápolt vagyok.

Értelmes lánynak is tartom magam,nem vagyok butácska..(bár sajnos a jegyeimen vanhogy nem ez mutatkozik meg,ettől függetlenül szerintem elég inteligens vagyok,csak egyszerűen tanulni nemnagyon szeretek,nem igazán érdekel..amit kedvelek,az a történelem,a rajz és az irodalom,inkább olyan 'Művészi' típus vagyok,ezek a tantárgyak jól mennek.)

Alapjában véve vicces,életvidám vagyok,de ha a helyzet úgykívánja komoly is tudok lenni..ezenkívül megértő,segítőkész,de nagyon makacs,önfejű vagyok,és rettentően vágyom a szeretetre..a kölcsönös odaadásra,hűségre.Szeretem az élvezeteket,megadnia módját mindennek..étkezés,jó alvás,stb..Külsővel szemben nagy-nagy elvárásaim nincsenek,de nyilván figyelembe veszem aztis,mert ha nem vonzódok az illetőhöz,hiába kedvelem őt,csak barátként tudok tekinteni rá,de az vesse rám az első követ,aki magába néz,és aztmondja hogy nem számít a külső párválasztásnál..Belsőnél,igazából,semmi extra.Szeretem ha egy fiú meg tud engem nevetetni,ha el tudom engedni magam előtte..egyetlen elvárás: ŐSZINTESÉG.

Szóval ötletek,hogy hogyan találhatnék magamnak valakit?:)

Bp közeli vagyok.Előre is köszönöm mindenkinek.



2012. febr. 12. 07:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod beszélhetünk.

Bp tőlem kb 25km.

14/F

2012. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért,siettem.:)
2012. febr. 12. 07:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont ugy, mint bárki más, ismerkedj.
2012. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hm ezt a szöveget akár egy 17 éves is írhatta volna:D

Csak puszta kíváncsiságból küldj egy képet. am nem akarok semmit, csak hátha nagyon rosszul áll a hajad és nem tudsz róla vagy vmi:D

f18

2012. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ismerkedj
2012. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
velem
2012. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a szerelem nincs korhoz kötve igen... de a pasizás és a szerelem között van egy kis különbség! te pasizni akarsz, és elmondom neked hogy 20 év alatt nem fogsz olyan srácot találni, aki nem csak d.gni akar..
2012. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Irj ki egy uj kérdést :


" Ki szeretne egy Bp. közeli 14 éves lánnyal járni ? "

99%-ban s@eggfejek fognak válaszolni, a maradékban viszont megtalálhatod akit keresel.


Vagy nézegesd a kiirt kérdéseket, nagyon sok fiatal srác sir, hogy sehol nem talál barátnöt magának.

2012. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig,túl sokat írsz, lehet túl bonyolítod a dolgot,ha tetszel valakinek, maj meg talál,addíg legyél türelmes.
2012. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hmm.. tőlem Budapest 240km re van :D
2012. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!