Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 év körüli lányok hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év körüli lányok hova mennétek el szívesen Valentin napon mit csinálnátok és milyen ajándékot szeretnétek?

Figyelt kérdés
ha csoki akkor ne szívecskés milkát mondjátok mert mindenki olyat vesz ( a barátnőm 15 én 16)
2012. febr. 12. 15:04
 1/4 anonim válasza:
Egy romantikus séta,csokival és valami ki plüsállatattal:)..
2012. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

a romantikus séta jó lenne , de nem ilyen hidegben. vidd el kajálni (ne a mekibe). én inkább a maradandóbb ajándékokat szeretem pl.azok az igazán nagyon puha plüssállatok vagy ilyen fébetörhetős nyaklánc , kulcstartó...

14/L

2012. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szeretem az izgalmas randikat én igazából a hóban kint csinálnék valamit... pl.: hószobrokat ketten sokkal izgalmasabb ;) közben közelebb is hoz én bírom a hideget szóval nekem nem lenne akadály.... és igazából estébe nyúló kint lét vagy séta is jó.. :D vagy egy szolidabb: ha otthon vagytok és kedvenc filmek stb.. de mondjuk ettől nem érzed különlegesnek ezt a napot! de végül is máskor is ugyanennyire szereted csak ezen a napon együtt vagytok! az számít igazán.. én igazából egy csóknak tudnék a legjobban örülni meg hosszú öleléseknek..:D de hogyha konkrétan venni akarsz valamit.. akkor szivecskés nyaklánc én most láttam az ezüstök igen le vannak árazva.. valami kellemes illatú parfüm vagy csoki pl a kedvence... de amúgy nem tudnál neki készíteni valamit annál édesebb nincs is... :D 16/L
2012. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
discoba és ajándéknak aston martin db 9 :D
2012. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!