Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Van egy lány a suliban és nagyon tetszik nekem, szerintem én is neki. Viszont egyáltalán nem ismerem és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék megismerkedni vele, hozzáteszem nem vagyok az a nyomulós típus.

Figyelt kérdés
Tanácsokat és tippeket szeretnék kérni tőletek és légyszíves hülyék kíméljenek !
2012. febr. 15. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

juss hozzá közelebb olyan barátaidon keresztül, akik ismerik

csak akad valaki... ismerkedj össze vele, kerülj hozzá közelebb, és ha eljön a pillanat, már léphetsz az ügy érdekében

2012. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmm elhiszem nem könnyű, ha nem ismered, de bátorság:)

Pl sulival kapcsolatban mondhatsz valamit.

Vagy ha van közös ismerősötök, megkéred, mutasson be téged neki..

De akár oda mehetsz hozzá és elmondhatod őszintén amit itt is leírtál, hogy szimpinek tűnt..hidd el, értékelni fogja, hogy nem neten írogatsz, mint sokan, akik az élőben nyuszik.

Egyáltalán nem fog ettől még nyomulósnak tartani..

Nyomulós az, aki akkor sem hagyja abba a csaj utána futkosást, ha a lány lekoppintja.

Szóval hajrá!Fölleg ha úgy vetted észre, hogy te is bejössz neki:)20l

2012. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
köszöngess neki, mosolyogj rá, nézz a szemébe.
2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Legyél vele kedves, és figyeld is! Esetleg mondhatsz is neki dolgokat xD nekem is szoktak nálam 1-el magasabb osztályba járó fiúk is xD :)

Íme, egy cool tipp: Vége van a sulinak. Figyeled hogy a lány mikor megy haza (hacsak nem ebédel a suliban) és odamész hozzá, köszönsz neki, és megkérdezed, mehetsz-e vele. Közben beszélgettek, és lehet, hogy utána minden nap együtt fogtok menni amikor csak lehet, és egyre szorosabb lesz a kapcsolatotok ;-)

Sok sikert!!

2012. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Micusss válasza:
Én azt mondom hogy ne itt írogass ki amit én is látok :)
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na meg volt a lány?
2014. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!