Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerelem vagy csak egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak egy jó barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel szokok beszélgetni valamikor flörtölni,vagy a tánc tanfolyamon valamikor együtt táncolunk,néha a buszon is együtt ülünk.A fiú minden lánnyal kedves.De nem tudom hogy én is csak egy lány vagyok vagy valami több.Mit csináljak?
2012. febr. 18. 11:49
 1/3 mindennévfoglalt? ***** válasza:

Ezek szerint tetszik neked !?

Amiket leírtál - flörtöt leszámítva - pusztán barátság, de még annak sem mondanám.

A flört....ha tényleg az...akkor nem barátként tekint rád, de ha csak néha egymásra néztek és mosolyogtok az még nem flört.

Próbálj meg kicsit közeledni felé és akkor megtudod hogy hogyan tekint rád! Tánc közben pl. lehet olyan sejtelmesen nézni, hogy ne lehessen félre érteni és ha megpróbál vagy meg is csókol akkor tudod mi a szitu...ha viszont hárít akkor vagy zavarban van vagy nem úgy tekint rád. Ha hárít azért tánc után kérdezz rá, hogy mért.

2012. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Puszit már kaptam tőle.és nagyon sokat beszélgetünk
2012. febr. 18. 12:22
 3/3 mindennévfoglalt? ***** válasza:

Puszit vagy csókot? nem mind1 :)

szerintem kérdezz rá, nem fog harapni :)

2012. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!