Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ott fogok aludni a barátomnál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott fogok aludni a barátomnál. Nagyon szeretem de még nem akarok semmi komolyabbat. ö mindenképp arra számít hogy lesz valami? 4hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Hmm szegény fiut ki fogod késziteni ha ott fekszel melette és hozzád se nyulhat.
2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idősek vagytok?

Szüzesség?


Ha nem akarod még, akkor ne csináljátok, ennyire egyszerű!

2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
miért számít arra??? ne számítson :D simán mondd meg neki hogy nem szeretnél semmit. anyám. egy kapcsolat kölcsönösségen alapul. aludjatok csak egymás karjaiban. ennyit kibír egy pasi a szerelméért.
2012. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos nem csak aludni akar veled együtt...esetleg ha tapiz, vagy bármi, mondd neki, h te még erre nem állsz készen.
2012. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
furcsa az én kezdődő kapcsolatomban megértette a srác, mi az a nem, és tudott várni. attól még aludhattunk együtt.. persze pasija válogatja, igaz. vannak egyének akik nem képesek türtőztetni magukat mi? azzz naggyon megterhelő...botrányos. komolyan.
2012. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy ö nem tud várni. csak kíváncsi vagyok számít e komolyabbra. biztos vagyok benne hogy tud várni. csak érdekel (ha csak rajta mulna) akarna e valamit.
2012. febr. 19. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
biztos nem zárkózik el a dolog elől, de nem kell biztosra vennie hogy te is benne leszel, szóval emiatt ne érezd kényszerítve magad semmire, és ne is hagyd magad ha valami nem tetszik!
2012. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
hát nem lehet egy latin lover ha ennyire hidegen hagy :D
2012. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mert még nem akarom elveszteni a szüzességem nem jelenti hogy hidegen hagy a srác ..-.-
2012. febr. 19. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!