Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem korai egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem korai egy 12 éves lánynak egy vele egykorú fiuval járni?

Figyelt kérdés
ettől az évtől nem egy suliba járunk.

2012. febr. 23. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
12 éves lánynak bármilyen korú fiúval korai járni.
2012. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de igen
2012. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha a faterod megtudja kinyirja a gyereket.
2012. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Csak ne szexeljetek még vagy 4-5 évig.
2012. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :) Többieknek: Valamikor el kell kezdeni :P De ha nem egy suliba jártok, úgy nem a legjobb... :/ kivéve,ha tudtok találkozni sokat / közel laktok egymáshoz
2012. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő nekem csak a "barátom" nem a pasim.Egy másik kérdésben egy 11 éves lány kérdezte ugyan ezt és rá az volt a válasz,hogy nem nem korai akkor egy 12 évesnél mért más? az előzőre válaszolva:egymás mellet van a két suli.csak átmegyek a zebrán.1 év múlva én is oda fogok járni.4 évig pedig egy osztályba jártunk
2012. febr. 23. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:

20:30-as vagyok...

Akkor hajrá! :)

De ha úgyis a pasid, akkor meg minek kérdezed meg? Ne törődj a többiek véleményével, legyetek boldogok! :)

2012. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazad van!
2012. febr. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!