Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most beszéltem facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most beszéltem facebookon először egy sráccal és beszéltünk egy jó órát, és elkérte a telefonszámom és azt mondta hogy én őt soha nem zavarom és még beszélünk, akkor ez azt jelenti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, azt jelenti. legközelebb inkább élőben beszéljetek, mint a fuckbookon...
2012. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem adtam volna oda egyből a számom. tudod hány ilyen bűnöző van ott és UGYANÍGY csábít el lányokat? pont múltkor volt erről egy előadás amiben a rendőrfőkapitányság egyik tagja elmesélte, hogy UGYANÍGY kezdődött az eset majd a kedves lányt szinte a halál markából menekítették ki
2012. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem a fiut, ugyhogy ilyen szinten nincs gond, csak akkor ez tényleg azt jelenti, hogy tetszem neki?
2012. febr. 27. 17:57
 4/10 anonim válasza:

[link]

Egyébként ha még nem láttad élőben kár volt oda adni a számodat. A facebook-on ma már olyan fiókot csinálnak az emberek amilyet akarnak. Ilyen esetben mindig személyesen kell találkozni mert ki tudja lehet, hogy nem is az a személy húzódik meg a fiók árnyékában mint aki az avataron van PL.... Ha meg nincs saját avatar képe akkor már is gyanúsabb, hogy nem is az akinek mondja magát.....

2012. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az is elképzelhető, hogy az is, hogy ki akar használni. ezért jobb ÉLŐBEN ismerkedni. nem kell behódolni a hightech-nek :D
2012. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*az is elképzelhető, hogy tetszel neki

(előző)

2012. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egyből megadtad a számod akkor már biztos hogy nem tetszel neki
2012. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ő kérte el, mondjam azt hogy nem adom oda?
2012. febr. 27. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem meg tetszel neki (főleg, h nem ismeretlen- irtad,h látásból ismered)...én is igy ismerkedtem meg a párommal, sőt én még nem is láttam előtte élőben. Egyszer vmi kapcsán rám irt, néhány üzenetet váltottunk, nagyon szimpatikus volt, telefonszámot cseréltünk, 4 nap múlva élőben is taliztunk, s azóta elválaszthatatlanok vagyunk.2 éve imádjuk egymást.

A lényeg, h ne facebookon folytassátok az ismerkedést, beszéljetek meg egy találkát,s a továbbiakban hagyjátok ki a kapcsolatotokból a facebookot.

sok sikert!

2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nyugodj meg kislány, tutira tetszel neki :) csak ügyesen!

20L

2012. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!