Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Szerintetek? (részletek lent, buta kérdésektől kíméljetek)

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal(lány) elég jóba vagyok, de én többet érzek mint barátság.Na hát a lényeg, hogy ő szép lány, az osztályból már egy páran be is próbálkoztak nála, de sikertelenül.Viszont legtöbb bizalmas ügyét nekem elmeséli, mert megbízik bennem. Meg jó fej is.Már volt, hogy elhívott a plázába akkor is jól elvoltunk.Nem tudom, hogy ő érez-e irántam bármit is ami több mint barátság és, hogy van-e valami esélyem nála, mert nekem nagyon tetszik és eléggé bele vagyok zúgva, de nem tudom, hogy meg mondjam-e neki, mert mint említettem az osztályból sokan próbálkoztak nála, de ők nem voltak vele ilyen jóba mint én és őket könnyedén elutasította. Meg ők úgymond "visszahúzódóak" viszont nekem azt mondta már, hogy kedves vagyok meg jó fej és vicces, de nem tudom, hogy ez jelent-e valamit.Én bármit megtennék érte, de félek, hogy engem is olyan könnyedén elutasít mint az osztálytársaimat és, hogy csak magam hozom kellemetlen helyzetbe.Szerintetek mit tegyek?
2012. febr. 29. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
keress másik sulit... :)))))
2012. febr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minek a rizsa??? hát próbálkozzál, mi mást tehetnél?
2012. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért keressek?Ezt nem értem.
2012. febr. 29. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen beszélj vele! Lehet tetszel neki te is, és akkor tök jó lesz minden. Ha nemet mond, akkor sincs semmi baj, becsüld meg a barátaidat! A fiúnak kell lépni, szóval hajrá, sok sikert!

u.i.: közeleg a nőnap :)

2012. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát már mást is megkérdeztem és volt aki azt mondta, hogy várjak, mert lehet, hogy bejövök neki és ő fogja mondani.(én kétlem, hogy ez lenne..de akkor szerintetek ha el is mondom neki akkor mit mondjak?)
2012. febr. 29. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
ne várj a lányra, te kezdeményezz!!
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%

"félek, hogy engem is olyan könnyedén elutasít mint az osztálytársaimat és, hogy csak magam hozom kellemetlen helyzetbe"


Nem az a kellemetlen ha elutasítanak hanem az ha tudod mit kéne tenned de nem teszed. Te is tudod jól hogy ha nem szeded össze magad és nem hívod el randira (mégpedig egyértelműen, a "randi" szót használva hogy biztosan leessen neki mit akarsz, tehát nem félénken körülírva!) akkor maradsz a barátzónában.

Hogy mi az a barátzóna? Amikor a csaj csak barátnak néz téged és azt hiszi te se akarsz többet tőle így aztán nem is fog komolyabbra fordulni a dolog. A barátzóna az a hely ahova azok a srácok kerülnek akik nem elég bátrak ahhoz hogy már a kezdetekkor egyértelműen megfogalmazzák a csaj felé a szándékaikat. Persze később is lehet kezdeményezni. Hogy emiatt oda a barátság? Vagy ez vagy az élethosszig tartó nyálcsorgatás miközben belül folyton ostorozod magad hogy miért vagy ilyen besz@ri.

Önbizalomhiányos srácok kerülnek a barátzónába akik a csajt többre tartják saját maguknál pedig pont ez a legnagyobb probléma manapság a férfiakkal hogy nem értékelik önmagukat eléggé (emiatt pedig túl sokat megengednek a csajoknak csak nehogy elegük legyen és elhagyja őket egy másik srácért - ezért is van annyi beképzelt, bunkó csaj). Csak még azt nem tudják hogy mindenki azt kapja a kapcsolataiban a másiktól amit ő önmagának is ad. Ha nem értékeled önmagadat akkor hiába színészkedsz hogy imponálj, előbb-utóbb ki fog lógni a lóláb és a csaj rájön milyen vagy legbelül. És onnantól kezdve ő se fog értékelni téged (és ez abból indult ki hogy te már előtte se értékelted önmagadat, ezért játszottál szerepet). Önbizalmat pedig a félelmeink kiiktatásával tudunk szerezni (mégpedig úgy hogy megtesszük azt amit félünk megtenni, az élet bármely területén - pl. kiállni magunkért a szekáló évfolyamtársakkal szemben stb. -, kezdve a legkisebb félelmünkkel haladva a legnagyobbakig). Ha belegondolsz mindig az kezdi ki az ember önbizalmát ha mindig eszébe jut hogy mit nem mer meglépni, hogy miben hagyja magát állandóan legyőzni.


És még valami: ne ragadj le egy csajnál ha nem akar tőled semmit. Ha nemet mond szépen menj tovább a következő jelöltre, ne reménykedj már utána hogy hátha meggondolja magát mert nem fogja (maximum "ha nincs ló akkor jó a szamár is" alapon de gondolom eszed ágában sincs szamár lenni)!

2012. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7!

Az első mondatod után nyomni akartam a zöld kezet, de tovább olvastam...

Sosem hívtam "randira" lányt. Ha elhívok valahová egy lányt, akkor fel tudja fogni, hogy nem csak barátként tekintek rá.

A barátzóna hülyeség. A legjobb kapcsolataim barátságnak indultak.

2012. márc. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!