Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Híres emberrel járni? NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híres emberrel járni? NEM KAMU KÉRDÉS. SEGÍTSÉG.

Figyelt kérdés
egy médiából ismert srác már több mint egy hónapja írosgat nekem, elhívott a koncertjére, utána meg sétálgattunk és csókolóztunk. a bibi csak az, hogy a srácnak van egy szintén médiából ismert barátnője 3 hónapja és nemrégen fedték fel kapcsolatukat..neki komoly szándékai vannak, legalábbis aztmondja hogy szakítana a lánnyal miattam.. mi lenne az okos döntés, hogy legyek vele boldog, de támadjon egy csomó ember.?
2012. márc. 2. 02:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ja. járj vele. majd felvághatsz vele a barátnőid előtt.
2012. márc. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy nekem is tetszik ő..
2012. márc. 2. 02:16
 3/23 anonim válasza:
Hát ez attól is függ,hogy ki az a személy(mennyire felkapott)...ha viszont ő tényleg komolyan gondolja és szeretitek is egymást,és tényleg szakítana miattad,akkor járj vele!De készülj fel arra is,ha ez a személy egy eléggé felkapott híresség,akkor lehet,hogy meg fognak rohamozni egy kicsit az újságírók.Egyébként hány éves vagy,és hány éves ő?(ez is döntő lehet)
2012. márc. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ő 18

én 16

2012. márc. 2. 02:21
 5/23 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz kedves utolsó? Milyen újságírók? Ez nem úgy van mint az amerikai filmekben :D Valószínűleg nem fogja senki rohamozni, max lehozza valamelyik szennylap hogy x.ynak milyen fiatal barátnője van és pont.
2012. márc. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Kedves utolsó,én se úgy gondoltam mint az amerikai filmekben!A kicsi szó alatt max 1-2-t értettem,de azok is inkább szennylapok mint pl Blikk és társai.És a roham szó jelentése se tartalmazott ehhez hasonlót!Nem kell offolgatni,csak mert esetleg te mást értesz ezalatt!Én is tudnék sértésként mást írni,de nem alacsonyodok le a te szintedre!


A kérdezőnek pedig,ha ez a korkülönbség,akkor nyugodtan,az ennyire fiatalok témáját nem igazán szokták lehozni,max Bravo,Im azok pedig nem sokat számítanak.

2012. márc. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Baricz Gergő lenne? Ilyen hamar lecserélné a ..... igazából a nevét se tudom annak a lánynak. :D:D Na jól tippelek?
2012. márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A fickó olyan lehet, mint egy kismajom. Csak akkor engedi el a fa egyik ágát, ha már megfogta a másikat...
2012. márc. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ő idősebb, nem? Úgy rémlett. Na mindegy. Ha annyira ott akarja hagyni a baràtnőt, akkor ezt anélkül is nyugodtan megtehetné, hogy te bàrmit is igérsz neki. Ezzel bizonyítvàn komoly szàndékait. Ha ezt hallod, hogy szakítok a baràtnőmmel ha összejövünk, akkor ott többnyire szó sincs komoly szándékról. Egyébként ha nem akarod, hogy rólad szóljanak a bulvárhírek, akkor titokban lehet tartani a kapcsolatot. Bàr nem hiszem hogy ez menne a te korodban, villognál vele valószínűleg. Fel kell készülni pár Blikk cikkre, és 1-2 újságírói telefonhívásra. Nem nagy kunszt, nem egy vilàghírű sztárról van szó, hanem csak egy hazai ismert emberről.
2012. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jól rémlett. Baricz 22 éves, nem 18. Más kérdés, hogy el nem tudom képzelni kiről beszélhet a kérdező, ha a nevét mondaná sem tudnám ki az, szerintem. 18 éves "híres" énekes kis hazánkban? Rejtély:D
2012. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!