Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ennyire nehéz ismerkedni a fiúknak? Miért kapnak ennyire sok visszautasítást a lányoktól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert a csajok, a gazdagokra mennek:/
2012. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem értek az első hozzászólóval egyet.


És miből gondoljátok, hogy a lányoknak könnyű ismerkedni.

Egyedül annak a lánynak könnyű ismerkedni, aki darabra megy,hogy ,,őt is bebolondítottam", ,,vele le is feküdtem", ,,ő de rosszul csókol" stb..

Aki nem ezeket keresi, annak a lánynak nehéz ismerkedni, szóval ne sírjon a szátok fiúk, mert a lányok is nehéz helyzetben vannak.

Hogy miért:

A csalódások miatt, mindenki azt hiszi, hogy mindenkinek a bunkó kell és ezért olyan akar lenni. Aki meg nem akar megváltozni, ő meg csak csalódik.

2012. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A lányoknak könnyebb mert őket nem éri elutasítás, te lánykánt nem fogsz odamenni senkihez és az a valaki nem fogja neked azt mondani, hogy hát figyelj kislány, nem vagy az esetem, ronda vagy, nem vagy jó csaj, a pasiknak ezt mondják.A nők értékesebbek ez itt a probléma.Bár csak nőnek születtem volna, akkor lenne kapcsolatom.
2012. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert a legtöbb lány előbb a külsőt nézi, és ha az stimmel, akkor tér rá a belsőre. Lehet, hogy a külső stimmel, de a belsőt látva, inkább lepattint, vagy lehetsz belsőre jó, de külsőre meg nem vonzod, ezért utasít el.
2012. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy nem ért elutasítás. Ajajj, nagyon is ért.... És azt mondták, hogy a belsőleg nagyon szimpi vagy, de nem vagy az esetem (hát igen, szemüveges vagyok, de tök átlag). Akinek nem kellek, annak nem kellek és mégse nyafogok, hogy nincs barátom.

Egy lánynak is ugyanúgy kell küzdeni, hogy legyen egy barátja.

2012. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hogyan kell küzdenie?Én azt látom, hogy csak várakoznak, hogy a fiúk lépjenek, és kivárnak amíg a szőke herceg lép, a többit elutasítják.Téged hogyan ért elutasítás?
2012. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hogy kell küzdeni?

Először is nem szabad azt várni, hogy majd a másik fél lép. (Én nagyon igyekszem, most egy srácnál, de ezt mi meg is beszéltük, hogy nem szabad arra várni, hogy majd a másik fél lép. Félre kell rakni a büszkeséget és lépni, merni kell:)


Sokáig én is azt vártam, hogy a másiknak kell lépni, de ez szerintem hülyeség, mert egy lánynak ugyanúgy kell jeleket adni egy srácnak, hogy merjen lépni a fiú.

Szőke herceg meg tökéletes srác nem is létezik. Egy a lényeg, hogy valami megfogjon a másikban. :)


Hogy ért elutasítás: Amit már írtam, nem egyszer volt, hogy megmondták, belsőleg gyönyörű vagyok, de ha rám néz, nincs meg a bizsergés. Szó nélkül eltűnik valaki. Szóval kb. ugyanazokat csinálják meg velem, amit a bunkók veletek.

2012. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

oh, lány vagyok, de mennyi visszautasítást kaptam már..:) most is volt egy, pedig igenis léptem, kezdeményeztem, nem voltam gyáva. hát ez van, nem halok bele.


amúgy szerintem a fiúkat azért éri manapság ennyi visszautasítás, mert alapból úgy állnak a lányokhoz, mint eszközökhöz, amiket szeretni lehet, meg lefektetni, nem magát a személyt látják bennük. legalábbis én ezt tapasztaltam azoknál a srácoknál, akiknek már kb bárki jó, csak legyen valaki. ezt sok lány megérzi, és így elutasítja a srácot.


aztán ott van még az is, hogy sok srác igénytelen, nem tud se öltözködni, se megfelelően ápolni magát (értem itt az olyan alap dolgokat, mint a fogmosás, vagy a hosszú haj fésülése). adni kell a kinézetre, mert igen, az első benyomásoknál fontos a kinézet, de ez szerintem lányok esetében is pont így van. egy csúnya lánnyal sokkal kevésbé akar bárki megismerkedni, mint egy széppel, lehet akármilyen tündéri személyiség. de ezért nem hibáztatható senki, mert ez tök természetes dolog. aki ebben keresi a hibát, ott már elég nagy baj van.


ezenkívül talán még azt is fel tudnám hozni indokként, hogy bár mindenki nagyon egyedi személyiségnek találja magát, de igazság szerint elég kevesen vannak (én legalábbis kevéssel találkoztam), akik tényleg azok. mert ugyebár az egyediség nem azon múlik, hogy mennyire vannak márkás cuccaid.


sok mai fiúnak nincsenek életcélja, nincsen motivációjuk, nincsenek terveik, csak azért tanulnak, hogy ne kelljen melózni...


most hirtelen ezek jutottak eszembe, és természetesen ennek nagy része a lányokra is igaz, nem mondom, hogy nem, és nem is általánosítok, csak válaszoltam a kérdésre a saját szemszögemből számításba véve azt, hogy én miért utasítottam már vissza embereket.

2012. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!



De nekem csak egy lány kéne, nem vagyok a lefektetős kategória, igaz nem is lenne esélyem szerintem a lányoknál igazán.


Nem vagyok se magas, se nagyon kigyúrt, se gazdag.


Csak a szívem van, amit adni tudnék egy lánynak jelenleg.

2012. márc. 3. 12:31
 10/19 anonim ***** válasza:
mint mondtam, nem hibáztatható senki azért, mert nem jössz be neki, mert nem akar veled lenni. ha szétnézel, nyilván te is látsz csomó lányt, aki nem tetszik külsőre, és ismersz sok olyat, akivel nem lennél együtt, mert nem tetszik a személyisége. tovább kell lépni. próbálkozni lehet, de azért ne menjen át megszállottságba a dolog. ha tényleg látszik, hogy nincsen esélyed, fogadd el, és hagyd békén.
2012. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!