Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lett az első komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett az első komoly kapcsolatod? Hány évesen, és a szüleidnek hogy jelentetted be?

Figyelt kérdés
ird oda, hogy fiú v. lány
2009. jún. 8. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
14 vagyok, 2 hoonapja van kapcsim. nem 1 suli, de mindennap talizunk.. szex isvoltmárnem1×.. és 1 pillanatra sem bántammeg:)). imád. imádom.:) anyuék..hát..eleinte amikor elkéreckedtem, mondtam h sráchoz mekk.. és ez igy kialakult..:) 14/lány.
2009. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

mit nevezünk komolynak? Azt -e, ami hosszú ideje tart, és egész más alapokkal indult, mint a korábbi, vagy más (hallott, látott) kapcsolatok? Vagy azt, amelyikben először voltunk szerelmesek?

Na, én az elsőt nevezem annak, és ez fél éve tart, 23 éves leszek nyáron. Lány. :)

Bejelenteni meg... mivel nem egy városban lakunk, muszáj volt közölnöm, hogy kihez megyek. Aztán egyszercsak bemutattam itthon is :)

2009. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) A komoly kapcsi:ami nem egy futó kaland, hanem hoszú ideig tart
2009. jún. 9. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!