Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal lány létemre?

Figyelt kérdés

Senki sem tudja, hogy leszbikus vagyok, éppen ezért nagyon nehezek a mindennapjaim a sok hazugság miatt. Én is szeretnék ismerkedni, mint a többi korombeli, (18 vagyok), viszont nem tudom, hol és hogyan kéne. :(

Normális lánynak látszom a mindennapokban, azzal az egy különbséggel, hogy a többséggel ellentétben nekem még nem volt kapcsolatom.



2012. márc. 7. 16:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
pride.hu
2012. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Diavolino44 ***** válasza:
7%

Szia!


Szivesen leszek az albaratod. Mindig is erdekelt miert lesz egy lany leszbikus amikor meg nem is volt kapcsolata?

Ha erdekel kuld egy privit

26F

2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan szórakozóhelyek, ahová többnyire hozzád lányok járnak. Ilyen helyeken próbálkozz. ;-)
2012. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Jaja, minden városban van legalább egy ilyen hely. :D
2012. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Merre laksz, kérdező?
2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Ha Budapesthez közel vagy gyere szombaton ösztrosokkra ;)

Nem tudom mennyire lehet minőségi kapcsolatot kialakítani, én még nem próbáltam ott "becsajozni". De ha körülötted minden lány szereti a lányokat nagyobb önbizalommal szerintem sima ügy. :)

2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%

KAMU !!!

Egy perverz kiéhezett pasi akar csajokat találni akiket megdughat !!!

NEHOGY BEDŐLJETEK NEKI !!!!!!!

2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
az a buli csak csajoknak van, szóval ha tényleg férfi akkor esélytelen, ha meg nem kamu, akkor itt az esély.
2012. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Kamu, fake!!!
2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nem kamuból kérdeztem, de nem is nagyon értem, ha férfi lennék, így hogyan szerezhetnék lányokat magamnak ily módon... :O


pride.hu-n próbálkoztam már, de mégsem olyan, mint a személyes ismerkedés. Köszi az eddigi tippeket. :)

2012. márc. 8. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!