Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogyha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogyha mindig azok a lányok és nők mondják azt nekem hogy szép és jóképű vagyok, akik nekem nem jönnek be, enyhén szólva közepes kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés
Soha nem hallottam hogy egy bomba jó nő azt mondta volna rólam hogy jaj de milyen jól nézek ki. De akik nem jönnek be nekem, azok rendszeresen mondják. Ez mit jelent? A nagyon jó nők nem szoktak bókolni a férfiaknak? Vagy nem jövök be nekik? Azt mondják minden nőnek más jön be...hogy lehet hogy csak a nekem nem tetszők mondják azt hogy jól nézek ki? 23F
2012. márc. 11. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy te is közepes kategóriába tartozol.
2012. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig a lelkem mélyén jó pasinak érzem magam. Sőt, egyszer még az utcán is leszólítottak modelt toborzó egyének, hogy akarok fotomodel, illetve divatbemutató model lenni. Persze nem akartam...ha átlagos lennék, valószinű hogy nem teszik.
2012. márc. 11. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Én magamat az átlagos felső kategóriához sorolnám.

Ha esetleg privibe küldesz képet, tudok véleményt mondani.


20/L

2012. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én így látatlanba nem tudom hogy nézel ki, de akkor se tudnám meg mondani h be jössz-e a csajoknak...

De gondolom a bomba jó nők a gazdag, és a legjobb pasikra buknak.

2012. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt hogy miért lehet az hogy csak a nekem nem bejövő lányok mondják? Elismerem, igényeim vannak a lányoknál, ami nem tudom megalapozott-e. Azok a lányok tetszenek a legjobban akik szite minden csávónak bejönnek. Az hogy el merik mondani nekem a közepesek hogy jól nézek ki, az jelentheti azt is hogy úgy érzik hogy eséyük van nálam? Ami nem túl hízelgő a számomra, mert azt jelenti hogy magukhoz hasonlítanak és ez szerint a logika szerint tényleg nem vagyok csúcs kategóriás. Helyes ez az elméletem?
2012. márc. 11. 22:34
 6/13 anonim ***** válasza:

figyi, így tényleg nem tudom megmondani.

ha küldesz képet, tudok valami mondani, ha nem, akkor nem tudok segíteni.


Amúgy a középkategóriás lányok azért beszélnek veled, meg leszólítanak, mert nekik tök mindegy ki, csak legyen. Nekirontanak 100 pasinak, aztán csak összejön nekik 1.

A jó nők válogathatnak, értük meg kell harcolni.


Én még soha, de soha nem mentem oda férfihoz, és nem szólítottam le még sohasem egyet sem!


20/L

2012. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem rontanak rám, ezt nem modtam, csupán a véleményüknek adnak hangot. Amúgy tőled azt szeretném megkérdezni, hogyha bejön egy srác neked, akkor az a srác miből tudja észrevenni hogy tetszik neked?
2012. márc. 11. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:

'rontanak' rád, ne szó szerint értsd


ha bejön valaki, többször ránézek, szemezek vele. ennyi :)

2012. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
aham...na és arra tudsz választ adni, hogy miért van az hogy amikor ránézek egy csajra sokszor pont abban a pillanatban kapja el a tekintetét. És nem tartja hosszabb ideiga a kontaktust?
2012. márc. 11. 22:50
 10/13 anonim ***** válasza:

lehet, hogy zavarba jött. nekem is volt ilyen.


többször nézz rá, és ha látod, hogy néz, akkor nagy valószínűséggel bejössz neki.

2012. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!