Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb mai lánynak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb mai lánynak miért ott merül ki egy jó pasiról alkotott véleménye, hogy legyen szőke és jóképű?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 07:33
1 2 3 4
 1/33 Picilàny (1986) ***** válasza:
44%
Szőke nem,de a jò képü alap...hogy miért?Nekem miért fontos,hogy legyen szép csinos a làny?:)
2012. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Hm, nekem tökre elég egy átlagos külsejű 6-7 kiló arányos eloszlású súlyfelesleggel rendelkező lány is. Én pl egy ilyen kicsit ducisabb arcú lányt is simán elfognék. Testére meg nem baj, ha van 6.-7 kiló felesleg arányosan elosztva.


[link]

2012. márc. 14. 07:38
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
A vastag pénztárcát kifelejtetted!
2012. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb mai lánynak miért ott merül ki egy jó pasiról alkotott véleménye, hogy legyen szőke és jóképű?


téves... ha már linkeltél egy színészt.... Ian Somerhalder... fekete hajú, dögös pasi.. Gerard Butler... fekete/sötét barna hajú dögös pasi..


attól még nem azt jelenti hogy csak ők a jó pasik....

A lányoknak ez olyan mint a fiúknak a CKM...

2012. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szóval az az elméleted, hogy ezért nem jössz be a csajoknak... pedig lehet sokminden más is. Pl. egy önbizalomhiányos, passzív-agresszív beszólás a női nemnek a legkevésbé sem szexi.
2012. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az első egy utolsó ótvar ribi. Kérdeztem tőle egy szót, máris írta, hogy kocc van öreg. Semmit sem akartam, mert van barátnőm is, de 1 perc alatt lehozta, hogy kocc van. Miért vannak ilyen lányok? Álszentek egytől egyig. Itt adják a jót, ha valamit kérdez tőlük az ember, aki nem is akart semmit és nem is célzzott rá, akkor máris jön a duma, hogy kocc van. az ilyen lányokat csúnyán megaláznám akik ok nélkül oltják a pasikat. Bocsi hogy nem a kérdéshez írtam, de kikeltem magamból, hogy ennyire gonosz lányok is írogatnak ide.
2012. márc. 14. 08:05
 7/33 anonim ***** válasza:

A francba! Elszúrtam megint! Most szóltok, hogy csak szőke lehet jó! Hát kösz szépen! Akkor most mi legyen Keanu Reeves-sel? És George Clooney-val?


A francba!

2012. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg pont nem jönnek be a szőke pasik! (kivéve Neil Patrick Harris-t :D ) Randiztam már kettővel, és köszönöm, elég volt belőlük!


23/N

2012. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nőknek már itt nem hoszek többi elnézést. Nagyon eljátszották a bizalmukat. Mindig adják a jó lányt, hogy kapják a pontokat, meg ilyen-olyan ártatlanok. Ha az ember kérdez annyit, hogy 26 éves éves korod ellenére miért vagy pici, akkor jön a bunk. módon elzavarás, hogy kocc van öreg, leléphetsz. Egy nyomorúságos kérdésre ilyen választ írni ez szemétség. Jól indítja a reggelt az ilyen csitri. Többet itt nőknek nem hiszek, mert egytől egyig álszent, élen az első válaszadóval.
2012. márc. 14. 08:19
 10/33 A kérdező kommentje:
jav: nőknek már itt nem hiszek többet, elnézést.
2012. márc. 14. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!