Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy (tényleg) szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Ugyanis nyilván van olyan, hogy az ember csak azt hiszi. Persze az is elég valószinű, hogy emberenként változik, de alapvetően, gondolom hasonló.
2009. jún. 14. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

na erre kiváncsi vagyok énis ...bár sztem csak olyan válaszokat fogsz kapni hogy

-ha folyton rá gondolsz

-Ha annyira hiányzik h szinte már fáj

stb

..

ja és még pillangókról is :)

2009. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, ez egy olyan dolog, amit más nem tud megmondani, szóval most az egyszer kénytelen leszel önállóan döntést hozni.
2009. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

szerintem elég belegondolni, mennyire szenvednél, ha elveszítenéd?!ha úgy állsz hozzá, hogy jönne másik, kétlem, hogy szerelmes lennél.. ha a barátaid előtt nem úgy viselkedsz vele, mintha ketten lennétek ( persze csak ilyenek, hogy csók tapi :) ) akkor csak azt hiszed.. persze hirtelen fellángolásból is érezheted szerelemnek, ahol pár hétig ok a dolog, de később egyre több veszekedés és a rózsa elhervad :)

szerelem az, amikor tudod, hogy ő is szeret és kölcsönösen bíztok egymásban, tudod hogy nem csal meg, nagyon nehezen tudnád kiheverni,ha elhagyna..

2009. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

A szerelmet nem lehet definiálni :)

Csodálatos érzés.

2009. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
hát igen,de ugyanakkor szomorú is... :( ha reménytlenül szeretsz vkit.
2009. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

10:11-esnek:

Én tudom, hogy szeretem a párom, és azt is, hogy ő is szeret engem.

Tudom, hogy nem csalna meg, és én sem őt. Tudom, hogy hiányzom neki, és ő is nekem.

Tudom, hogy nem szeretnék helyette mást, és ő sem helyettem.

Tudom, hogy fájna, ha elveszíteném, és neki is, ha ő engem.

Tudom, hogy vele boldog lehetek, és ő is velem.

Mindezeket tudva, és érezve mégis tiszteletben tartjuk a barátokat, a társaságot, az ismerősöket és az idegeneket azzal, hogy előttük nem taperoljuk egymást, nem lógunk folyton egymás szájában, hanem kulturáltan fogjuk egymás kezét, és megmaradunk az ölelés szintjén. :)

Mert mindketten voltunk szinglik/facérok, és mindketten töltünk elég időt egymás nélkül is ahhoz, hogy tudjuk, milyen kínos, vagy kellemetlen lehet mások számára, ha egy pár ennyire kibontakozik előttük...

Mindezeket együtt véve tudom, hogy ez minden érzésnél több, amit iránta érzek.

De hogy szerelem -e? :)

A szerelem múlandó. :)

Egyébként Kérdező: hidd el, ha csak azt hiszed, hogy szerelmes vagy, akkor jön az első akadály, és nem is akarod legyőzni, nem hogy megpróbálnád. :)

Vagy ha mégis legyőzöd, vagy próbálod legyőzni, és sikerül... idővel úgyis rájössz, hogy az csak "hit" volt.

Én is kergettem már vak illúziókat fiúval kapcsolatban, mélységes csalódás lett a vége, meg egy igaz barátság. :)

Viszont a Kedvesem mellett megtaláltam a helyem. :)

(23/L)

2009. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

én már régóta szerelmes vagyok.. :$ nálam ilyen:

fáj a hasam hogyha arra gondolok, hogy mindjárt találkozunk/beszélgetünk

mindig sokáig készülődök, hogy jól nézzek ki ha meglát

ha látom, hogy más lánnyal beszélget, akkor szomorú és féltékeny leszek

ha rámmosolyog szinte elolvadok

nem érdekel mások mit mondanak róla..

2009. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
nem. a szerelem nem arról szól, hogy mórákat készülődünk, hogy jól nézzünk ki előtte. rég több. a másik feltétel nélküli szeretete s elfogadása. És a teljes bizalom, hogy lehet,hogy beszélget másokkal, de semmit nem akar tőlük.
2009. jún. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

a szerelem az mindent legyőz.

akkor vagy szerelmes igazán ha a párodért mindent megtennél és nem érdekel semmi más csak ő és hogy mi van vele..nem a pillangos szöveg meg nem ezek alkotják a szerelmet..ha képes lennél meghalni érte akkor vagy szerelmes.

2009. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a nagy helyzet, hogy azt hiszem,most egysdzerre két lányt is szeretek...
2009. júl. 30. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!