Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne féltékennyé tenni? Vagy csak rosszul sülne el?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Órákat szoktam beszélgetni vele esténként chaten, de egy iskolába is járunk, úgyhogy élőben is sokat dumálunk. Mások szerint látszik rajtunk valami, szóval kérdezték már, hogy több van-e köztünk, mint barátság. Amikor a folyosón összefutunk mindig mond valamit, ha nem nézek oda, akkor is úgymond "kierőszakolja", hogy rá figyeljek. (Például azt mondja, hogy "Nézlek!")



Egy szó, mint száz, néha úgy érzem, hogy többet érez irántam, mint barátság, de tegnap bejelentette chaten, hogy találkozik egy lánnyal. Amikor rákérdeztem a dologra, akkor olyanokat írt, hogy "csak tudnám miért érdekel ennyire" stb. Nem tudom, hogy sejti-e, hogy tetszik nekem és csak játszadozik velem, vagy túl sokat képzelek bele a dologba.


Mindenesetre azon gondolkoztam, hogy azt mondom neki, hogy alakulgat egy sráccal valami és kilépnék. Szerintetek ez rossz ötlet?


17/L


2012. márc. 27. 16:28
 1/7 étoile et lune ***** válasza:
90%
Nekem úgy tűnik, ő is épp azon van, hogy féltékennyé tegyen, a ,,csak tudnám, miért érdekel"-re meg olyan választ vár, amitől talán szintet léphet a kapcsolatotok. Bár ez így elég gyerek, a Te részedről is az lenne.
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 étoile et lune ***** válasza:
gyerekes**
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem, ő ugyanezt csinálja veled.
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de egyszerre :D
2012. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem ezek után megjegyezhetnéd neki úgy mellékesen, mikor szóbajön a randija, hogy: ,,Kár, pedig azt hittem, köztünk lesz valami. Na de ha nem, hát nem." És erre majd ő kitalál valamit, hogy ,,Jaaaj, de ez igazából izé meg hozé!" Szóval valami megjegyzés elég lenne szerintem ahhoz, hogy beindítsd a dolgot. Nem tudom, miért olyan nagy szám erről beszélni. Megmondhatod neki, hogy tetszik neked, az nem egyenlő azzal, hogy szerelmet vallasz neki. A tetszés nem nagy szám. Tetszik az embernek minden harmadik járókelő, mégse csinál belőle nagy ügyet. Fogd fel így.
2012. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele ebbe a játékba! Én épp nem tudom eldönteni, hogy adott srác féltékennyé akar-e tenni, vagy szimplán tajparaszt. Elmeséli, milyen csajokkal hol, szóváteszi a haverjainak (vagy az enyémeknek) ha én más fiút nézek, egyszer pedig megjegyzést tett arra, hogy megkérdeztem egy sráctól, karaokézna-e velem... Én úgy gondolom, az őszinteség célravezetőbb lenne, bár kétségtelen, ilyen helyzetben én is nehezen coming outolnék a srácnak. :) Ha szeretnél, írj privátot nyugodtan.
2012. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2012. márc. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!