Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vannak még manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak még manapság normális, értelmes, kedves, hűséges, viszont egyedülálló lányok? Mert én eddig akárhol is próbálkoztam csak olyan lányokba botlottam, akik már foglaltak a rendesebbek közül.

Figyelt kérdés
Pedig én nálam a jellem számít a legjobban egy lánynál és eléggé szomorú vagyok, hogy minden normális lány foglalt. :/

2012. márc. 29. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én normális vagyok, szerntem egész értelmes, kedves, hűséges, egyedülálló, de a külsőm olyan, hogy avval általában sokkolok
2012. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha vannak is, annyira válogatósak, h kb. csak Brad Pittel állnak szóba.
2012. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Vannak még olyan pasik, akik nem nyafognak emiatt?
2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De vannak még ilyen lányok, hidd el és légy türelmes és akkor meg fogod találni!
2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szia! hány éves vagy?
2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Red John


Na és Te? :)

2012. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, az értékesebb árut nyilván hamarabb elkapkodják. Légy résenl, légy magabiztos.

Persze kérdés, te mennyire nézel ki jól, mert egy 7,8-as csaj sem feltétlen akarja leadni a szintet.

2012. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Háttt ezek a kérdések kiborítanak! xD

Hát valahol csak vannak, de attól még nem biztos, hogy ha megleled akkor majd jól ki is jöttök, vagy te is tetszel neki, vagy nem lesznek idegesítő szokásai...

Szal. szerintem ne ilyen nagy elvárások szerint keresgélj. Inkább csak úgy spontán :P

2012. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintetek vannak még manapság normális, értelmes, kedves, hűséges, viszont egyedülálló fiúk? Mert én eddig akárhol is próbálkoztam csak olyan fiúkba botlottam, akik már foglaltak a rendesebbek közül.


ennyi.

2012. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 22:08


Én itt vagyok, csak mivel nem vagyok egy bunkó, rámenős állat ezért nem kellek nektek.

2012. márc. 29. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!