Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nok akiknek szimpatikusabb egy dohanyzo ferfi?

Figyelt kérdés
Leginkabb olyan 20 feletti nokre gondolok...
2012. márc. 30. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs
2012. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a szimpatikus. tehát mindenféle van
2012. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat, a mindenfele 2-t jelenthet vagy szimpatikus vagy nem. Szoval annyira nincs mindenfele.
2012. márc. 30. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, hogy ki dohányzik.
2012. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,mert én is dohányzom.
2012. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyannak, aki dohányzik, biztos szimpatikusabb egy másik bagós.

Már csak azért is, mert nem fogja állandóan b*szogatni, hogy szokjon le :)

2012. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem mindegy. Tény, ha mindketten cigiztek, az még egy közös "téma", menjünk, cigizzünk egyet, vagy az elején, esetleg még a randizgatás idejében megkínáljátok egymást cigivel, stb.

Ha egy párkapcsolatban az egyik fél nem dohányzik, az se kizáró ok, mivel, mint tudjuk egy párkapcsolat nagyrészt egymás elfogadásáról szól. Pláne ha a nem dohányzó fél úgy ismeri meg dohányos párját, hogy már akkor is dohányzott. Én cigizem, párom nem. És működik a dolog. Tiszta sor, ha rágyújtok mellette, nem fújom rá direkt a füstöt, vagy ha mondja, hogy nyomjam el mert éppen zavarja, akkor elnyomom. Ennyi.

Meg persze nem utolsó sorban a dohányost mindig meg lehet lepni egy szép új öngyújtóval, annak mindig örül. :) (Cigivel azért ne lepd meg dohányos párodat, mert az fogyó eszköz, tehát nem igazi ajándék, szerintem)

2012. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2012. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!