Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van olyan köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan köztetek, akiket valamiért jobban vonzzák az alacsony, vékony, aranyos fiúk, akiket mindenki fiatalabbnak néz általában?

Figyelt kérdés
Csak, mert volt pár furcsa tapasztalásom, és szeretném tudni, tényleg igaz-e.
2012. ápr. 1. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
persze! a kis hisztériákat akik SP meg justine bibber rajongók, meg akik az olyan srácokat szeretik akik hajsütővel járnak szünetekben a wc-re....
2012. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ma 21:40


én nem olyan típus vagyok, nincs is hosszú hajam :D

2012. ápr. 1. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
engem pont hogy taszítanak,nekem a sármos,magasabb pasik jönnek be.de ízlések és pofonok.és persze már nem vagyok tinédzser sem.
2012. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen fiú tetszik most, pont olyan, mint amilyennek leírtad. Nem az a lényeg, hanem az, hogy megfogjon. Minél többet beszélgetünk, annál jobban kedvelem. Aranyos, kedves srácnak tűnik, komolynak tűnik, persze csak jó értelemben.
2012. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz egyáltalán,akármilyen kedves is.Nem tudja helyettesíteni a biztonságra való igényemet,amit egy erős férfi mellett érezhetek.(Most ne az izomagyú,üresfejű vadállatokra asszociáljatok,kérlek!)
2012. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

A vékony aranyossal talán nem is lenne gondjuk de az alacsonnyal ,azzal igen. Én is alacsony vagyok (172cm) hidd el, nem egy nyerő "adottság" az biztos. A mai nők majdnem akkorák, vagy magasabbak mint én, és ekkor még nem beszéltünk a magassarkú-mániájukról... a 155 cm-esek meg simán jönnek a 180 cm-as faszi dumával, meg a fake-védelmi dumájukkal.


A kérdésre a válasz: van néhány, de nagyon kevés.. sajnos

2012. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem vonzanak...
2012. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem bejönnek az olyan srácok:D de nem vagyok hisztéria és Justin bieber meg Sp rajongó-.- utálom azokat a homárokat. én inkább a Dubstepért a rappért és a minimalért vagyok oda 
2012. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!