Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kigyúrt test nélkül érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt test nélkül érdemes csajozni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 22:58
1 2 3 4
 1/34 Diarmand ***** válasza:
78%
Akartam erre egy hosszabb választ írni, de letettem róla...
2012. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
előző:halljuk. vagy írd meg nekem privátba. am a válasz igen
2012. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem. (ezt akartad hallani?)
2012. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
dehogy akarta. csak álomvilágban él őis.....-
2012. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
Fontos az is, hogy melyik korosztályba akarsz "csajozni" :D Mert baromira más egy 29-30 mint egy 16-17
2012. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nekem végülis már mindegy, kit szednék fel a jövőben.,.

Van egy megérzésem, hogy várnom, és kőkeményen gyúrnom kell 1-2 évet, hogy alkalmassá váljak a csajozáshoz.

2012. ápr. 3. 23:05
 7/34 Diarmand ***** válasza:
93%

Ha ennyire kíváncsi vagy rá.


Kedves kérdező, kettő dolgot feltételezek. Az egyik, hogy önbizalomhiányban szenvedsz, a másik, hogy téged is elkapott a mai divathullám, hogy a fiatal srácoknak kötelező gyúrniuk, különben feleségül vehetik a kezüket.

Nem tudom hány éves vagy, én olyan 16-18-ra tippellek. A haverjaidat sem ismerem, de biztosan van(nak) olyan ismerőseid akik gyúrni járnak és hej de sok csajuk van.

Először is: gyúrni nem kötelező. A lányok szeretik a szép testet, de azt is ami mögötte van (az értelmesebbje, természetesen). Különbséget kell tenni gyúrás és testépítés között, mert aki szimplán gyúrni jár, annak nem lesz szépen kidolgozott szálkás izomzata, hanem a tipikus gömbcsukló váll stb alakja lesz. A nők pedig a szálkás, sportos alkatra buknak. Ha nagyon vékony gyerek vagy, akkor eljárhatsz gyúrni tömegnövelés céljából, de csak azért, hogy ezzel csajokat hódíts meg, felesleges. Sokkal jobb megoldás sportolni valamit (amiben ha eredményeket érsz el, már önmagában csajozási alap) és úgy fejlődni izomzatilag.

Amúgy meg, persze, hogy érdemes kigyúrt test nélkül csajozni. Ha minden csaj csak az izmokra bukna, eléggé egyhangúan néznénk ki mi, férfiak nemdebár? :))) Én magas vékony alkatú voltam, de volt olyas csajom, hogy nem túlzok hogy ha azt mondom, hogy tízből kilenc mellettünk elhajtó autóból csorgó nyállal bámult kifelé a hímnemű sofőr. Izommal önmagában nem lehet hódítani.

A stílus legalább ilyen fontos. Legyél magabiztos, megnyerő, humoros, kedves, megértő, romantikus és garantálom, hogy sokakat el fogsz szédíteni :)


Remélem elégedett vagy kedves Anntaraxx, bízom benne, hogy Neked is tudtam segíteni ;)

2012. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

nem a test hanem az arc számít leginkább :)

de amugy meg gyúrás jó dolog. levezeti a fölösleges feszültséget :D nekem jókedvem lesz tőle. és hiába gyúrok vagy 3 éve nem vagyok egy kétajtós szekrény mert alkatilag nem olyan vagyok. nekem csak jókedv miatt kell, nem azért hogy csajozzak :)nem a tested lesz meghatározó egy komoly kapcsolatnál :) ha a csaj a testedre hajt akkor alapból max egy menet (az is jó)

2012. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
92%
Nem,de még lehet Lvl 80-as paladinod. :D
2012. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"mert aki szimplán gyúrni jár, annak nem lesz szépen kidolgozott szálkás izomzata, hanem a tipikus gömbcsukló váll stb alakja lesz."

Ezzel azért vitatkoznék, vannak olyan lányok akiknek a mackós/izmos kombó jön be :D

2012. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!