Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek folyton azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek folyton azzal a férfiak/fiúk, hogy a lányoknak/nőknek lejjebb kellene adniuk az igényeket?

Figyelt kérdés

Mégis miért kellene bárkinek is lejjebb adni?! Ha valaki számomra nem vonzó, akkor minek próbálkoznék vele?

Nagyon unalmas már ez a folytonos nyávogás a pasik részéről, itt az oldalon is többször már belém kötöttek. Miért ne lenne jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak (kihangsúlyozom, h számomra, mivel mindenkinek más az ízlése, többször volt olyan, hogy a nekem tetsző pasi a barátnőimnek egyáltalán nem tetszett)?


Jah, és mielőtt bárki is jönne, hogy, jaj a nők a külsőre mennek, elmondom, hogy a belsőnek is ugyanúgy kell stimmelni. Akkor van esélye egy férfinak, ha a külső és a belső is tetszik. Ha baromi jól néz ki, de amúgy egy buta bunkó, akkor is mehet a süllyesztőbe... de ha nagyon kedves, meg stb, de csúnya, igénytelen, vagy csak szimplán nem az esetem, arra is ugyanez vonatkozik.



2012. ápr. 15. 13:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%

Tudod mit? Egyetértek. És én is ezen csodálkozom nap, mint nap, h a pasik mégis MIÉRT hiszik azt, h beleszólásuk van abba, h milyenek az igényeink? (Nyilván tisztelet a kivételnek.) Mindenkinek joga van akkora igényeket támasztani, amekkorákat akar. Ha talál olyat, talál, ha nem, nem. Nem kell attól még odadobni az igényeit.


Ja és fogsz kapni erre a kérdésre ismételten jó sok nyávogást, amiben megvádolnak, h de igen, mi csak a tökéletes külsőre és belsőre megyünk. Hát kit érdekel? Nyivákoló pasi nem kell!!

2012. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
25%
A mai nők túlnyomós többsége K-nak öltözik, és agyilag sincs topon. Egy 2/10 nő, Miért vár el jobbat??
2012. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Logikus, hogy azért mondják, mert nem találtak még barátnőt, vagy nem túl esélyesek, vagy nem érzik magukat annak a Nőknél. Én is pasi vagyok, de soha nem akartam, hogy lejjebb adjon egy Nő az igényeiből, mert barátnőm is van és egyébként sincsenek gondjaim ilyen terén, így nincs erre szükség.
2012. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell lejebb adni, csupán a saját adottságaidnak megfelelőt kell keresned.

Általában annak szokták mondani, hogy lejebb kell adni, aki nem a saját "szinvonalának" megfelő partnert keres.



"jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak "


Egyébként Te ilyen adottságú (10/10) vagy nőben?

2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek a kérdezővel. Ennyi erővel mi is mondhatnánk nektek ugyanezt, adjátok lejjebb az igényeiteket és ne a 90-60-90s nőről álmodozzatok. Van az oldalon egy debreceni srác, aki barátnőt keres és hiába próbálkozik nem talál, lassan már belebetegszik. DE azt mondta az igényeit ő sem adja lejjeb és egy husisabb lánnyel nem lenne képes összejönni(nem kövér, csak husisabb!). Ennyi erővel, akkor Ő miért nem teszi lentebb a mércéjét?

Ugyanúgy vonatkozik ez a pasikra is, nem csak a nőkre.

2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%

Én meg a nyivákolós nőket nem bírom. :)


De egyébként egyetértek, senkinek sem kell lejjebb adnia az igényeit.


Én helyes, értelmes pasi vagyok, de sosem tudna elcsábítani egy szép, de buta, idegesítő, pénzéhes nőszemély. :)

2012. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

# 5 Nézd, mondom, hogy ízlés dolga... Nyilván van olyan fiú, akinek egyáltalán nem vagyok az esete, de olyan is, akinek 10/10 vagyok. :)

Valakinek jobban tetszenek a vékony nők, valakinek meg a húsosabbak... Valakinek a lágy, kis aranyos arc jön be, valakinek meg a kifejezettebb, karakteresebb vonások, mélyebb tekintet....stb. :) De én úgy gondolom, hogy foglalkozom magammal eleget, kihozom magamból a maxot, főleg, ha elmegyek itthonról.:)

2012. ápr. 15. 13:53
 8/43 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is mindenki azzal jön, hogy adjam lejjebb az igényeimet, pedig "csak" egy értelmes, nem dohányzó, nem alkoholista pasira vágyom. Sajnálatos, hogy a mai világban ezek túlzott elvárásoknak számítanak.
2012. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
23%

aranyom de akkor 20 évesen nem kell itt panaszkodni majd, hogy a kutyának sem kellenek az ilyen válogatós, állandóan kurni vágyó nők. :)


Egyébként én nem nézek le senkit sem aki nem szép,(egyedül egy kis rasszizmus van bennem de azon kívül tisztelek mindenkit) te mi jogon csúnyázol le valakit?

Én eddig egy átlagos csajról azt hittem hogy milyen gyönyörű, meg egy nem olyan szépről is, hogy hűű de csodás, aztán rájöttem, hogy csak átlagos, semmi extra. Lehet akit te csúnyának hiszel, az valakinek gyönyörű szép.

A nők többsége meg kivívta az egyenlőséget, aztán mégis lusta dolgozni, keresnek valami pénzes kant, és eltartattják magukat vele, persze a kan ha megunta, dobja, és keres jobbat. :)


Egyébként van olyan nő, aki akkor is alázkodik egy pasinak, ha nagyon bejön neki a pasi, a pasi meg egy bunkó senkiházi, tehát bukta az érvelésed. :)


Nem lejjebb kellene adni a nőknek az igényeikből, hanem ezt a klikkesedési baromságot befejezni...

2012. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

# 10


1. Honnan tudod, hogy én hány éves vagyok?

2. Igenis vannak emberek, akik számomra csúnyák, de azon sosem vitatkoztam, hogy valakinek ők a gyönyörűek. Mondtam is, ha tudnál olvasni, hogy SZÁMOMRA jóképűt keresek, és pontosan tudom, hogy szubjektív, és nem TÉNY, hogy jóképű, mert biztos van olyan akár még a saját barátnőim között is, akinek egyáltalán nem tetszik.

3. Az nem az én bajom, ha valaki igénytelen a belsőre, rám ez nem vonatkozik.

4. A pénzes baromságot felejtsük már el, ez is a pasik mániája, sejtettem, hogy ide lesz keverve... Soha az életben nem várnám el, hogy eltartsanak, ambícióim vannak, és szeretnék dolgozni, egyenrangú szeretnék lenni a leendő férjemmel, és ha lesz családunk, akkor közösen szeretném eltartani.

Nem várom, hogy a férfi gazdag legyen, és elhalmozzon csilivili dolgokkal. Csak annyit várok el, hogy tanuljon vagy/majd dolgozzon valamit, amit szeret, vagy legalább ne ímmel-ámmal csinálja a munkát, ne nyivákoljon. Ennyi.

2012. ápr. 15. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!