Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek folyton azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek folyton azzal a férfiak/fiúk, hogy a lányoknak/nőknek lejjebb kellene adniuk az igényeket?

Figyelt kérdés

Mégis miért kellene bárkinek is lejjebb adni?! Ha valaki számomra nem vonzó, akkor minek próbálkoznék vele?

Nagyon unalmas már ez a folytonos nyávogás a pasik részéről, itt az oldalon is többször már belém kötöttek. Miért ne lenne jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak (kihangsúlyozom, h számomra, mivel mindenkinek más az ízlése, többször volt olyan, hogy a nekem tetsző pasi a barátnőimnek egyáltalán nem tetszett)?


Jah, és mielőtt bárki is jönne, hogy, jaj a nők a külsőre mennek, elmondom, hogy a belsőnek is ugyanúgy kell stimmelni. Akkor van esélye egy férfinak, ha a külső és a belső is tetszik. Ha baromi jól néz ki, de amúgy egy buta bunkó, akkor is mehet a süllyesztőbe... de ha nagyon kedves, meg stb, de csúnya, igénytelen, vagy csak szimplán nem az esetem, arra is ugyanez vonatkozik.



2012. ápr. 15. 13:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
73%
Ne vedd magadra ezeknek a nyafogó fiúknak a véleményét.Jogod van válogatni,hogy kit szeretnél társnak,és amúgy is mindig a nők választanak.
2012. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

még mindig a #10-nekk: Amúgy meg mit pofázol, h "kurni vágyó"? Mégis mit képzelsz?

Épp azaz, hogy a férfiak szexmániások folyton, azokat kell néha erőszakkal levakarni, mert már nem bírnak magukkal. Én bírom akármeddig szex nélkül, várok arra, hogy legyen olyan, akit szeretek, és érdemes rá, pedig vannak szexuális igényeim, nem vagyok frigid fap*na. Mégis milyen jogon pofázol, h "válogatós, kurni vágyó nő"?


#12: Igazad van, köszi! :)

2012. ápr. 15. 14:11
 13/43 anonim ***** válasza:
90%
Az túlzás, hogy mindig a Nő választ, ezt azért valljuk be...:)
2012. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
21%

"Amúgy meg mit pofázol, h "kurni vágyó"? Mégis mit képzelsz? "


"Mégis milyen jogon pofázol, h "válogatós, kurni vágyó nő"? "


"nem vagyok frigid fap*na" Biztos nem vagy az!


Ha külsőleg is ilyen vagy mint amilyen a stílusod, akkor erősen megkérdőjelezem azt a 10/10 szintet. Válogass csak nyugodtan, de ne csodálkozz ha "szőke herceg fehér lovon" nem fog közeledni feléd.


Amúgy 5. voltam, és köszi a lepontozást. Úgy látszik Te már eldöntötted a dolgokat korábban mert csak a neked tetsző véleményeket pontoztad fel. (Azokat a válszokat amiket hallani szerettél volna.) Gratulálok! Lehet lepontozni megint!

2012. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

"Nem kell lejebb adni, csupán a saját adottságaidnak megfelelőt kell keresned.

Általában annak szokták mondani, hogy lejebb kell adni, aki nem a saját "szinvonalának" megfelő partnert keres.


"jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak "


Egyébként Te ilyen adottságú (10/10) vagy nőben?


A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/15 Időpont ma 13:49 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos."


Édes Istenem. Nemhogy nem pontoztalak le, hanem FELPONTOZTALAK. :D De oké.


Amúgy persze, hogy ilyen stílusban írok egy olyan válaszolónak, aki full látatlanban tovább köríti a sztorit... Először bekategorizál tizenévesnek (MAJD 20 évesen blabla... szóval feltételezte, hogy nem vagyok még 20), majd megkaptam a kúrni vágyó jelzőt úgy, hogy nem is ismer, és semmit nem tud a szexuális életemről, valamint idekeverte már megint a pénz témát, amiről szó sem volt a kérdésben. Nyilvánvalóan nem fogok csöpögően kedves kommentet írni, nem gondolod?:)

2012. ápr. 15. 14:36
 16/43 anonim ***** válasza:
4%

A pontozásról annyit, hogy a "behízelgő" válaszoknál 100%- os értékelés van, aki meg eltérő véleményt fogalmazott meg az 20% körül "mozog".


Ha ilyen ártatlannak tünő kérdésben is ilyen stílusban tudsz megnyilvánulni, akkor nem irigylem a jövendőbeli barátod.

Különben meg, ha nem akarod, hogy neked nem tetsző feltételezésekbe bocsájtkozzunk akkor tessék itt a lehetőség írj le konkrétumokat magadról.Érvelj, hogy miért is tartod magad 10/10 -nek? (ahelyett, hogy felesleges és értelmetlen vitákat generálnál)

2012. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
60%
nem ilyen a stílusa. én se vagyok bunkó, de már elegem van a nyivákoló pasikból.... ahogy a kérdezőnek is.
2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyetértek a kérdezővel, hiszen én sem fogok egy pasival próbálkozni, aki nekem egyáltalán nem tetszik, vagy van ami tetszik benne, és van ami nem, csak azért, hogy ne legyek egyedül.

Vagy legyen egy olyan valakim, aki az én igényeimnek maximálisan megfelel, és én is az övéinek, vagy inkább ne legyen senkim, és egyedül is kitűnően megvagyok.:)

2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
40%

Én konkrétan nem rád céloztam te egoista kiccsaj. :)

Tény hogy a legtöbb nő(mielőtt le lennék oltva tisztelet annak a kevés kivételnek) csak kurásra vágyik, csak a szex körül forog az agyuk, és egy kis lóvét ha virítasz neki, akkor egyből veled van, csak arra nem gondol, ha megunja a pali, akkor dobja, és jobb esetben csak nem kell senkinek, rosszabb esetben meg egy gyereket is beszerez.


Lecsúnyázni meg nem kellene senkit, lehet te olyat lecsúnyázol, aki tényleg szebb mint te, és a pasik kedvence. Meg elég beképzelt bunkóság is valakit lecsúnyázni, én a kis rasszistás hajlamomon kívül tisztelek mindenkit, és nem csúnyázok le. Esetleg olyat aki túl nagyképű, és másokban keresi a hibát, illetve másokat lecsúnyáz.

Amúgy nem értem miért vetted magadra a mondanivalóm, én csak tényeket mondtam.

2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
85%
Én nem várom el, hogy lejjeb adják a nők, csak a prostik ne küldjenek majd el engem, a többit lesz*rom:P
2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!