Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek folyton azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek folyton azzal a férfiak/fiúk, hogy a lányoknak/nőknek lejjebb kellene adniuk az igényeket?

Figyelt kérdés

Mégis miért kellene bárkinek is lejjebb adni?! Ha valaki számomra nem vonzó, akkor minek próbálkoznék vele?

Nagyon unalmas már ez a folytonos nyávogás a pasik részéről, itt az oldalon is többször már belém kötöttek. Miért ne lenne jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak (kihangsúlyozom, h számomra, mivel mindenkinek más az ízlése, többször volt olyan, hogy a nekem tetsző pasi a barátnőimnek egyáltalán nem tetszett)?


Jah, és mielőtt bárki is jönne, hogy, jaj a nők a külsőre mennek, elmondom, hogy a belsőnek is ugyanúgy kell stimmelni. Akkor van esélye egy férfinak, ha a külső és a belső is tetszik. Ha baromi jól néz ki, de amúgy egy buta bunkó, akkor is mehet a süllyesztőbe... de ha nagyon kedves, meg stb, de csúnya, igénytelen, vagy csak szimplán nem az esetem, arra is ugyanez vonatkozik.



2012. ápr. 15. 13:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
82%
más kérdéseknél meg arra panaszkodnak a pasik, h nem akar szexelni a csajuk.. most meg az a baj, h csak kurni akarunk.. akk most mi van? :DDDD
2012. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy 10/10-esnek tartom magam. Már elmondtam, hogy szubjektív ez a dolog. Tudom, hogy mindig is lesz olyan, aki nem tart szépnek, és olyan is, aki igen.


Én saját magamat úgy alakítom, ahogy véleményem szerint a legjobb. Nem vagyok elszállva magamtól, tudom, hogy mindenkinek vannak hibái. A külsőről annyit, hogy igyekszem sikkesen, finom nő módjára öltözködni, szóval inkább elegánsan, mint r*bancosan, de azért nem viszem túlzásba az eleganciát sem, előkerülhetnek lazább darabok is. Igyekszem olyan ruhákat hordani, ami csinosan kihozza az alakomat anélkül, hogy kinn lenne a fél mellem/seggem/hasam, de ugyanakkor úgy kombinálom a ruhákat, hogy egyedi megoldások szülessenek, ne jöjjön velem szembe az utcán ugyanaz.

A bőrömet ápolom normálisan, valamint sosem indulok el úgy itthonról, hogy mosatlan a hajam, vagy koszos, túlnőtt a körmöm. Nem sminkelem agyon magam, max egy kis szemceruzát + néha spirált teszek, meg ha épp vannak bőrhibáim, akkor egy kis púdert/alapozót.

A testemmel is törődöm, bár nincs igazán problémám vele, nem vagyok hízékony, azért mégis odafigyelek, hogy heti minimum 2x mozogjak minimum 1 órát, valamint nem zabálom tele magam egészségtelen, zsíros dolgokkal.


Na, a külsőmért kb ennyit teszek, de ez mind teljesen alap (sajnos nem mindenkinél az).

A belsőről meg annyit, hogy igyekszem mindenkivel alapból kedvesnek lenni, ameddig nem köt belém, vagy nem bánt, de ha ezeket megteszi, akkor kiállok magamért, néha talán túl erősen és határozottan is.

Igyekszem karriert építeni, mert szeretnék magammal kezdeni valamit az életben, nem szeretnék kiszolgáltatottá válni sosem anyagilag, szeretnék inkább egyenrangú lenni. Fontos, hogy olyan munkám legyen, amiben másokon segíthetek.

Ami még fontos, hogy értékelem az elvont dolgokat a művészet terén, valamint tetszik ha egy ember érdekes, és "más", és nagyon nem bírom,ha valaki földhözragadt, és szűklátókörűen köpködve fikázza a másikat csak azért, mert nem érti meg. Az ilyen típusú emberek alapból kiesnek nálam.

Ha találok minden szempontból nekem való fiút, akkor nagyon tudom szeretni, mindent meg szeretnék adni neki, és különösen odafigyelek arra, hogy soha ne korlátozzam, és ne legyen vele házisárkány.

Legyen ennyi, kicsit kellemetlen ennyit írni saját magamról, de te kérted, hogy elemezzem magam, érveljek.

Nincs olyan, hogy valaki mindenki számára 10/10-es nő/férfi, soha nem állítottam, hogy én az vagyok és kész.

2012. ápr. 15. 15:10
 23/43 A kérdező kommentje:

Uccsó komment persze a # 16-osnak szólt, csak közben érkezett több válasz. :)


Egoista az nem vagyok szerintem, tisztában vagyok a jó és rossz tulajdonságaimmal is, néha pedig még olyan is van, hogy épp eléggé lenn van az önértékelésem a padlón...


Amúgy én sem értem, hogy most akkor miért van, hogy néha azon nyivákolnak a pasik, hogy nem akar szexet a csaj, most meg azok, hogy "kurni vágyók"...:DDDDD

2012. ápr. 15. 15:13
 24/43 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire pozítiv tulajdonságokkal rendelkezel akkor mi az oka, hogy nem tudsz választani a feltételezhetően rengeteg jelentkezőből? A nagy számok törvénye alapján csak akad megfelelő is. Több ismerősöm van aki ilyen pozítivumokkal rendelkezik, és nála napi szinten normális 4-5 jelentkező bepróbálkozik annak ellenére, hogy van barátjuk.

Egyébként azt nem írtad, hogy hány éves vagy,és eddig milyen kapcsolataid voltak amelyek megfeleltek az általad támasztott elvárásoknak? Illetve mióta vársz a nagy "Ő"- re?

2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Jelentkező akad, de nem napi 4-5, mivel jelenleg kicsit alagútban van az életem, és ezért sokat vagyok itthon, mert itthon tanulgatok jelenleg. A jelentkezők között akad olyan, aki megfelel külsőre vagy belsőre, de olyan aki mindkét téren megfelel, nagyon kevés van, és ha még van is, akkor sokszor van valami más bonyodalom, pl alkalmatlannak bizonyul normális kapcsolatra...stb. :/ :D 20 éves vagyok, és szeptemberben kezdem az egyetemet.

A "nagy Ő"-t többször éreztem úgy 15 éves korom óta, hogy megtaláltam, de mindig tévedtem.:D Nagyon sok bonyolult srácot fogtam ki, aki ugyan jól nézett ki, okos volt, először kedvesnek is tűnt, de volt valami más gebasz. Volt olyan, hogy külső terén nagyon leadtam a szintet, mert azt hittem, hogy a belső tökéletes, de nagyon megszívtam, legnagyobb tévedésem volt.

Aktívan várok egy olyan srácra, aki tetszik külsőre és belsőre is, és alkalmas normális, egészséges, egymást pozitív irányba húzó, egyenrangú, normális kapcsolatra.

Amúgy nem a fogpasztareklámba illő mosolyú, izmos szőke herceget várom.:D


Amúgy akad persze rossz tulajdonságom természetesen, csak úgy vettem e, hogy azt várod, hogy a jókkal érveljek.:)

2012. ápr. 15. 15:44
 26/43 anonim ***** válasza:

Akkor valami mégsem stimmel! Ha másnak sikerült és neked nem. Főleg egy egyetemen azért bőven(!) lehet válogatni.


Amúgy akkor szűz vagy még? Illetve ezek a "kapcsolatok" milyen "súlyúak" voltak, illetve mennyi ideig tartottak?

2012. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Most mondtam, hogy szeptemberben kezdem az egyetemet, most még nem járok.:) Nem is most várom a tökéletes jelentkezőt, mivel nagyrészt itthon ülök, pontosan tudom, hogy így nehezebb, főleg, hogy nem vagyok az a leiszommagamésszéttáncolomazagyam party-animal. A korosztályomban való keresgélésnél ez is gondot okoz néha, hogy 10a-ból 99 embert szinte csak a felszínes bulizás érdekel. De ez már egy másik téma, jól elkanyarodtunk. :) Jó, hogy a "miért kéne leadni a szintet a lányoknak" témából oda kanyarodtunk, hogy nekem miért nincsen barátom éppen...:D


A kapcsolataimról pedig inkább privátban beszélnék, ha ennyire érdekel, dobj egy üzit, és válaszolok.

2012. ápr. 15. 15:57
 28/43 A kérdező kommentje:
Amúgy arra, hogy egyetemen biztos összejön a dolog, lenne egy-két szavam. Van egy nagyon szép, nagyon nőies, kifinomult, aranyos, kedves, okos, talpraesett barátnőm, aki után esküszöm loholnék, ha fiú lennék, és mégsem volt még soha komoly barátja, és szűz. Olyan idióták tudják betalálni, hogy szánalmas...
2012. ápr. 15. 16:00
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

"mivel nagyrészt itthon ülök"


Így nehéz is lesz.......



"De ez már egy másik téma, jól elkanyarodtunk. :) Jó, hogy a "miért kéne leadni a szintet a lányoknak" témából oda kanyarodtunk, hogy nekem miért nincsen barátom éppen...:D "


Mert talán valahol összefügg a kettő. Lehet azért mondták ezt (ami a kérdés címe is) mert a szintednél magasabb kategóriában keresgélsz.


Összességében csak ismételni tudom: reálisan (!) és kritikusan (!) itéld meg magad, és ehhez megfelelően válasz.

Egyébként ha sokat fogsz várni a végén már annak is örülni fogsz ha egy "kockával" állhatsz össze, csak, hogy legyen valakid, mert már mindenki "foglalt" lesz, és bánni fogod, hogy korábban annyi normális jelentkezőt elutasítottál.

2012. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hiába koptattam a számat.

Már megint jössz az idióta "szint" dologgal látatlanban... Minek jönnék össze olyannal, aki nem tetszik, és semmi szikra nincs? Örüljek majd, ha egy kocka jut nekem..LOL.

Bármilyen problémám volt eddig a kapcsolatok terén, egyáltalán nem abból adódott, hogy nem vagyok elég jó külsőre az illetőnek. És egyáltalán nem függ össze a kérdésem, és az, hogy nincs barátom. Csak látom, hogy minden nap siránkoznak a pasik, hogy a nőknél magasan van a mérce, és le kéne adni a szintet, és innen jött a kérdésem. Te pedig az én szerelmi életem firtatod, meg boncolgatod, hogy nekem miért nincs barátom. Nem ez volt a kérdés. Soha az életben nem lesz többé alacsonyabban a mércém, mivel kipróbáltam, hogy milyen az, amikor úgy próbálok szeretni valakit, hogy undorít a külseje, és ezért rájöttem, hogy nem ezt érdemlem. A másik meg,hogy ha egy számomra bejövős srácot meglátok, SOHA nem jut eszembe, hogy az nem az én szintem, meg jaj nem vagyok hozzá elég jó. Nem normális már ez a hülyülés.

Azt hittem, hogy jóindulatból kérdeztél a magánéletemről, nem csak azért, hogy kihozd, hogy igaziból tényleg le kellene adnom a szintet. LOL.

2012. ápr. 15. 16:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!