Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, de egyszerűen nem találok magamhoz illő pasit. Hol keresgéljek? Netes ismerkedésben nem nagyon hiszek bulizni meg nem járok el mert a barátnőimnek van párja egyedül meg. nem nagyok az igényeim csak adjon magára és szeressen

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Strandra attól még el tudtok menni..
2009. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne vedd rossz néven, hogy rögtön így kezdem, de ebben biztos te is hibás lehetsz. Persze nem részletezted annyira a helyzetet, de olyan mintha te ilyen "szerelem első látásra" elvben hinnél. Jobban meg kell ismerni egymást, és akkor talán kialakul benned is valami. Az se jó ha olyan fiút keresel, aki túlságosan hasonlít hozzád. Nálam ez okozott már gondot, csak lányoknál. 19/F
2009. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
én szeretnék veled ismerkedni írtam neked privivre vegyél fel msn re meg atam
2009. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Miért, milyen a magadhoz illő pasi?


A netes társkereséstől sem kell félni. Persze, mindenki máshol tud jobban, de szerintem jó, hogy kinyílt a világ, és a neten olyanok is egymásra találhatnak, akik amúgy talán soha nem találkoztak volna.


Ha pedig bulizós vagy, csak van még másik társaság, más lányok, akikkel el lehetne járni ide-oda.

f24

2009. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Neked is tenned kell azért, hogy legyen lehetőségük a fiúknak megismerni téged:)

Én a hobbimból (fotó) kifolyólag ismertem meg egy csomó embert, és INTERNETEN, és végül ők sokkal jobb barátaim lettek, mint mondjuk az osztálytársaim. És ugyanígy interneten jöttem össze a párommal 5 éve, aki szintén fotózott.

Szóval mindenre nyitott kell lenni, és szerintem az interneten is ne konkrétan társat keress, hanem írj fórumokba, ahol mindenki arról a témáról beszél, ami téged érdekel, ha van hobbid, akkor keress olyan oldalt.

De az éeltben is: ha szeretsz rajzolni, járj szakkörre, szeretsz úszni, menj rendszeresen úszni, stb. És akkor lehet ismerkedni.

Egyébként meg ne akard foggal-körömmel, hogy végre legyen már pasid, mert úgy biztos nem lesz.

2009. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én nyitott vagyok a világra csak maximalista vagyok a barátnőim beérik olyan pasival aki megcsalja,megalázza őket én nem erre vágyom hanem őszzinte érzelmekre és nem hiszek a szerelem első látásra dologban nekem ehhez több idő kell
2009. jún. 22. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Próbálkozz buszon szemezgetni, ki tudja mi sül ki belőle. :)
2009. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy gond, ha maximalista vagy, de valószínűleg nem létezik olyan kapcsolat ami egy maximalista igényeit is kielégíti. De lehet a válaszomban már az én pesszimizmuson van benne... Arra is gondolj, hogy nem csak a fiúnak kell neked megfelelni! Továbbra sem megbántani akarlak, csak szerintem itt jobb ha őszinte az ember! (2.válaszoló)
2009. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

persze ez egyértelmű 1 párkapcsolat az alakalmazkodásról szól adni és kapni !!!ezzel nincs baj..

talán félnek tőlem a fiúk mert van szemezés meg minden csak nem jönnek oda hozzám

pedig csak 1 egyszerű barna lány vagyok vékony testalkattal és tudom hogy kell öltözködni

2009. jún. 25. 13:40
 10/13 anonim ***** válasza:

12:04 erotikusan kee féélni:D

Egyébként én se találom az igazit illetve meg találtam, csak ő nem talál rám:D Azt mondják majd jön magától: HÜLYESÉG ennyit jegyez meg. és ajánlom a titok című filmet a kedves figyelmedbe 19F

2009. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!