Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA EGY FÉRFI AZT MONDJA Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA EGY FÉRFI AZT MONDJA Nekem hogy jaj de csinos ma, akkor ez mit jelent, érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.Nekem is szokták mondani,házasok is,idősebbek is.Nem következtetek belőle semmi másra,minthogy ma jól nézek ki.
2012. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak szimplán udvarias akart lenni, az még nem jelent semmit
2012. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondta egy férfi, akkor azt is gondolta. Nem kell minden szavukat elemezgetni, ők nem úgy működnek, mint a nők.

Nem érez semmit, csak csinosnak talált ma. Lehet, hogy minden nap csinosnak talál, és tetszel neki, de attól még nem szerelmes beléd. Csak akkor lenne az, ha lenne is köztetek valami. Adj neki jeleket, hátha legközelebb randit kér.

2012. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a férfi egyedülálló, akkor minimum azt jelenti, hogy levenné a ruháidat.
2012. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van barátnője,akkor mit jelent?
2012. máj. 3. 16:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt,hogy udvarias.Vagy csak kedves akart lenni.
2012. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Udvarias vagy mindenkinek ezt mondja.
2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a barátnője előtt is mondaná ezt, akkor udvarias, jókedvre akar deríteni.

Ha csak mögötte, akkor akar tőled valamit.


Van barátnőm, ezért csak előtte mondok ilyesmiket, de inkább azt mondom, hogy csinos a ruhája. Közvetlenül csak a barátnőmet dicsérem.

2012. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azoknak a lányoknak bókolok így, akik tetszenek.
2012. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez dekódolva azt jelenti, hogy csinos vagy ma. A férfiak azt mondják, amit gondolnak. Ne a női logikával(logika, bruhaha :D ) próbáld megérteni a férfiakat.
2012. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!