Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amúgy kinek ismerős a helyzet? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amúgy kinek ismerős a helyzet? :D

Figyelt kérdés
van egy srác...elég sokat szoktunk beszélgetni, de amikor el kéne köszönni mindig ilyen fura helyzet van mer nem tuddja micsináljon, h csak szimpla puszit adjon, vagy smároljon le, vagy csak megöelni, vagy mi...hogy érhetem el hogy az egészből csók legyen, és ne ilyen félig ölelés-félis puszi szerű hülyeség?
2012. máj. 6. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te kapod le először. Először meg fog lepődni, de visszacsókol.
2012. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jah, ezt kihagytam a magyarázatból, de azt az egyet nem ararom...:D
2012. máj. 6. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor teremts olyan helyzetet, amit nem lehet félreérteni. Csend, 0 külső szemlélő, lehajtott fej, lesütött szem.
2012. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Akkor egyformán balf*szok vagytok. Ennyi.
2012. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló.


én mégis félreértettem. hazakísértem a tanárnőt és ezeket csinálta....

b a l fa sz vagyok. Ilyen nincs ....

2012. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5. válaszadó:

Gondolom, hogy volt egy laza 20-as köztetek?! Magasságban és életkorban is...

2012. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valószínű hogy ez lenne az első csókja a fiúnak... én sem mertem megcsókolni egy lányt és nagyon elba*ztam hogy nem tettem meg. szerintem is próbálj jelezni hogy csókra vársz
2012. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

amikor közel álltok egymáshoz, nyugodtan nézz a szemébe, mosolyogj, és maradjatok szépen csöndben. Ezt leírni nem tudom jól. ne kapd el a tekinteted,ne rezzenj meg, ha közelebb hajol, ne legyél zavarban, magabiztosan, kedvesen nézz rá, szép közelről. Kb.

Ha mégis az ölelés/puszi mellett dönt, akkor se gyere zavarba, mosolyogj rá. esetleg ölelésnél, miután hozzábújtál egy pillanatra, anélkül, hogy elengednéd, nézz a szemébe.(ne félénken, hanem mint aki tudja, mit akar)

sok szerencsét, remélem segített!

2012. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a normális válaszokat....amúgy az a vicc hogy nem ez lenne a első csókja :))
2012. máj. 6. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez kicsit gáz, de leírom: Volt egy srác, én már prészor smároltam előtte, meg ő is, de nem sokat. Aztán álltunk, ő fogta a derekam, én a nyakát. Nem látott mindet senki. Egyszer cuppantott eggyet, és nem néztem nagyonkat. xD Aztán látszott rajta, hogy nem mer megcsókolni, és ilyen mély hagnon kibukott belőle: smárolunk?? Hát nézett egyet, de utána megcsókolt:D Visszagondolva kicsit gáz csak.. 14 voltam akkor.
2012. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!