Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelenthet valamit az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit az ha egy fiu azt üzeni(sms) hogy csóközön?? Eddig csak beszélgettünk meg néha haza vitt! Lehet hogy bután hangzik ez a kérdés, de nem akarom bele élni magam semmibe! Lehet hogy csak bir és ezért?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 21:27
 1/5 anonim válasza:
hát mielőtt én összejötteem a párommal, nekem már ilyeneket írt h ezer csók, és elég egyértelű volt hogy mi egy pár leszünk... sztem ez több mint baráti puszika
2008. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
oo ne vedd komolyan ...a ferfiak addig hulyitenek egy not, amig megkapjak aztan utana mit tesz...na arra legyel kivancsi, mert attol fugg h igazan milyen.ne szallj el meg a legszebb dolgotol se. az jo ha elovigyazatos vagy!inkabb igy minthogy atverjenek!
2008. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem tudom. apám mindenkinek ezt mondja, telefonba is. nőknek férfiaknak egyaránt. persze csak akikkel baráti kapcsolatban áll. szóval szerintem nem sokat jelent, a fiú korától is függ.
2008. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent!
2008. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem jelenthet valamit, legalábbis én tuti azt gondolnám, ha nekem írna ilyet vki. De ez persze személyenként változó...azt kéne megtudni, hogy másnak is mond/ír-e ilyeneket, vagy csak téged tüntet ki ezzel. De szerintem ha bejössz neki, azt meg lehet érezni...Figyeld meg hogy hogy viselkedik veled, és hasonlítsd össze, h hogyan másokkal. vagy kérdezz rá, hogy hova küldöd azt a sok csókot, vagy hasonló....a lényeg, hogy ne olyan komolyan..persze ha te nem akarsz tőle többet akkor ne foglalkozz ilyenekkel, 1x majd úgyis megtudod, h mi a szitu valójában
2008. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!