Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire szeretitek, ha valaki rád ír iwiwen, természetesen udvariasan, nem jelöl be kapásból, nem vesz fel kapásból msn-re, és nem nyomul?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy nincs senkitek és a pasi még jól is néz ki.
2009. jún. 25. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
velem nem történt még ilyen, de biztos tetszene. 16/L
2009. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
atl függ mit ír
2009. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól néz ki a pasi, akkor szeretem. De ha nem néz ki jól, akkor eléggé tudom utálni, mivel gyakran van ilyen.:D Ha jól néz ki, akkor általában be jelölöm, és kedvesen vissza írok neki. Ha valami érdekeset írtál, akkor lehethogy fel is veszlek msnre.:D
2009. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem már nagyon sokszor volt ilyen! Én speciel azt szeretem ha először bejelöl,aztán ha visszaigazolok uttána ír vagy felvesz MSNre.Szerintem te is csináldd te is igy mert ha nem jössz be a csajnak akk már visszaigazolni sem fog...!
2009. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék.
2009. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is örülnék neki
2009. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek :) Előbb jelöld be, aztán ha elfogad úgyis bejössz neki:) Ha kevés az ismerőse, vagyis nem az a mindenkit elfogadós akk is inkább jelöld be mert ha tetszel neki írni fog h honnan ismeritek egymást:) Ha pedig nem tetszel neki csak simán elutasít. Ha pozitív a visszajelzés jöhet msn stb...
2009. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jó az msn nem olyan hogy bárkit felveszünk, de miért ne jelölhetne be iwiwen? senki nem azt nézi valójában ismered e.. semmi bajod nem lesz belőle ha bejelöl:D ja és attól hogy te nem ismered ő még ismerhet látásból vagy valahonnan .. :) egyébként szerintem csak akkor érdemes vele ismerkedni, ha normálisan,udvariasan tud írni, nemúgy hogy "cső jó csaj vagy msn?"

és ha még jól is néz ki ááá menyország :D főleg ha közel lakik

2009. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!