Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent ugye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent ugye? (kicsit hosszu)

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom, akibe szerelmes vagyok. O neha ugy tunik, hogy kedvel, neha ugy btunik, hogy csak baratkent.Nem igazan tudok kiigazodni rajta sajnos.

Tegnap mar annyira frusztralt voltam, hogy nem tortenik kozottunk semmi, ( csak beszelgetunk, mint jo haverok, eloben, facebookon orakat), hogy ugy dontottem, feladom a dolgot.

A buliba ahova mentem, O is jott. De ugy gondoltam, nem igazan fogok vele foglalkozni. Szoval elkezdtem beszelgetni egy sraccal, akit mar regebbrol ismerek, es par ora utan hagytam, hogy megcsokoljon tobbszor is. De egy hul ye vagyok, mert vegig azon jart az agyam, hogy vajon a haverom latja-e a dolgokat. Nagyon megbantam, hogy ezt csinaltam.

A buli utan viszont egyutt mentunk kajalni, es ott meg mindig ugy viselkedett mint elotte, es ugyanolyan szepen nezett ram. Bar a baratnoim es egy haver rakerdezett, hogy mi van a csokos pasival. O nem kerdezett semmit, meg se emlitette.

Helyre lehet ezt meg hozni valahogy,vagy total elszurtam a dolgokat? HELP!!!!


2012. máj. 13. 10:41
 1/5 anonim válasza:
Beszélj vele, hogy neked ő tetszik és hogy az a pasi csak egy régi ismerős. Valószínűleg megfogja érteni a dolgokat.
2012. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolog:) kérdezz rá egyszerűen hogy mit érez irántad és meséld el neki mért tetted ezt a smárolós dolgot:D ha félénk vagy fbon ..ha nem akkor élőbe de mindenképp tudakoldmeg
2012. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy probaltam mar utalni ra, hogy tetszik nekem, de valahogy nem merem ezt megtenni, hogy erre rakerdezzek. Felek elszurni a baratsagunkat vegleg.

Es ha csak nem allok szoba tobbet mas pasikkal, csak, hogy mutassam, hogy nem kell mas, az nem lenne eleg?

2012. máj. 13. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet o tènyleg baràtkènt nèz ràd. de nèha a baràtsàg tobbe tèr,mint osszejonni azzal akit baràtnak hiszel. kèrdez rà,de vigyàzz,mert lehet erre a baràtsàgod is ràmehet. elobb mèrlegelj,megèri-e.
2012. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
làtom ma a billentyuzetem makacs...:)) pedig tudok helyesen irni:)
2012. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!