Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok főleg titeket kérdeznél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok főleg titeket kérdeznélek, normális az hogy ha egy csaj ezt akarja első randin? Részletek lent. (kort nemet pls)

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt neten beszélgettünk sokat aztán elhívtam randira még azon a héten, szóval még szinte alig ismert, de első randin már megfogta a kezem és a lába közé tette, most már tudom mit akart de akkor még kicsi voltam, ha első randin nem csókolom meg a csajt, és azért nem akar majd többet tallizni, én szoktam várni a csókkal vagy ez ma már nem normális aki ilyen.

2012. máj. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hány évesek vagytok?

Azért nem mindegy :) Tizenévesen nem probléma, ha valaki vár a csókkal,és ne érts félre később sem, szóval én nem sértődöm meg, ha a párom nem csókol meg első randin, de nem tartom egy perverz majomnak, aki a szexre hajt, ha megteszi :) inkább örülök, hogy sikerült meghódítanom :)

A szex persze egy más kérdés, de ez csak csók :)

6l

23

2012. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A végét elcsesztem :D Szóval 23/L
2012. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én voltam 16 ő meg 18
2012. máj. 19. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda tüzes kis ribi lehet a csaj! :D
2012. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen vesztettem el, szóval én még nem csináltam ilyet 18 évesen első randin. Szerintem azért a legtöbb nőre nem jellemző ebben a korban, inkább elvárják, hogy a fiú udvarolgasson, és ő kezdeményezze a szexet.
2012. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szokványos, de nagyon sok ilyen lány van és illik élni a lehetőséggel. Nekem az első csajom volt ilyen, hogy nem bírt magával. Ha nem történt semmi, nincs akkor sem gond, nyilván nem a hozzá hasonló lányok valóak Neked. Ilyenkor két lehetőség van. Vagy kiábrándul belőled, vagy mégjobban akarni fog.
2012. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!