Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin meddig szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin meddig szoktak eljutni?

Figyelt kérdés
Egy csók, puszi? És miről beszéljünk? Én 15 éves lány vagyok, a srác is 15 éves, osztálytársak vagyunk.

2012. máj. 19. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
15 évesen? Hazáig.
2012. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát... én 22 éves vagyok, de nálam csak járás után van csók.

Azt neked kell érezned, hogy jó. Nincs randi kézikönyv, szóval hagyatkozz az érzéseidre.

2012. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. : :)) Köszi! Igazából nekem ő az első srác, aki tetszik, még soha nem csókolóztam. Hétfőre beszéltük meg a randit, eléggé ideges vagyok :D
2012. máj. 19. 18:54
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem egy csók simán belefér még az első randiba is. De ha nem szimpatikus akkor meg ne húzzd szegény agyát, hogy még a másodikon sem kap legalább 1 csókot!
2012. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első randin ölelés volt. Nem húzom az agyát, tényleg nagyon tetszik, csak kicsit félősebb vagyok, mint az átlag.
2012. máj. 19. 18:57
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
Figyu az első csókban mindenki béna, kezd egy szájra puszival. Azzal jelzed, hogy tetszik. Egy nő semmit sem tud elrontani. :D
2012. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ!
2012. máj. 19. 19:03
 8/10 Carlsokolbász ***** válasza:
0%
A nyagyszombat utcai amfiteátrumig, vagy a budai vámi TESCO bevásárlóközpontig.
2012. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mintha én irtam volna ki a kérdést:D 15 év, hétfőn találkozunk, osztálytársam, stb. a fiú nagyon félénk, de tényleg, nekem kell majd lépnem, ugyhogy ha minden jól alakul akkor hétfőn szájrapuszi meglesz az én kezdeményezésemmel...az meg, hogy miről beszéljetek majd jön magától (én legalábbis ezzel bátoritom magam:D) remélem sikerül nektek is és ne félj!!!:)) majd ird meg mi volt!
2012. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi a bátorítást! :) Majd írom! :DD
2012. máj. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!