Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha képek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha képek alapján bejövök a lányoknak, akkor a valóságban is bejövök majd nekik, ha találkozom velük?

Figyelt kérdés

Amúgy én ronda fiúnak tartottam mindig is magam, ezért lepődtem meg, hogy jó néhány lánynak tetszem és hát vannak titkos rajongóim is, úgy tűnik, akikről még nem is tudtam.

Buszon is szemeztek már velem és volt, hogy utcán is hátrafordult időnként szép lány utánam. Talán azon lepődök meg a leginkább, amikor nekem igazán tetsző 10/10-es lányok néznek meg. Nem mondom, hogy gyakra mutatják ki élőben a tetszésüket, de neten annál inkább tapasztalaom ezt, a fenti élő esetek nem olyan gyakoriak azért.



2012. máj. 19. 22:36
 1/3 anonim válasza:
Küldj nekem egy képet, aztán megmondom milyen vagy, realista vagyok:)
2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Az a gond, hogy nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy. Ez kihat a kisugárásodra, és emiatt nem fogsz tetszeni nekik. Hülyeségnek hangzik, de így van. Ha kevés az önbizalmad, akkor még várj a csajozással.
2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ohh,hogy b@sznád meg:DDDDDÉN olyan egoista vagyok mint az atom azt egyik nagy mellű p.csa se lájkol be:DD
2012. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!