Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen előkészületeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen előkészületeket tesztek randi előtt?

Figyelt kérdés
Főleg a beszélgetés részét illetően. Gondoltok ki előre kérdéseket, hogy mit fogtok kérdezni? Mit csináltok ha elakadna a beszélgetés? Teljesen spontán módon mentek el, szerintetek mindig adja magát? Miről szoktatok érdeklődni?
2012. máj. 19. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte általában lefürdök.


De komolyra fordítva a szót:

Spontán ne menj randira! Előtte beszéld meg a másik féllel!

2012. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat tudok beszélni, úgyhogy semmit nem találok ki előre.

Viszont órákat képes vagyok elpiszmogni a külsőmmel. :D

21L

2012. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mit beszéljek meg vele?

hogy hova megyünk, mit csinálunk? ez egyrészt nyilvánvaló, a másik meg hogy nem erre kérdeztem, hanem a beszélgetésre.


nem terveztek előre kérdéseket=spontán

2012. máj. 20. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne gondolkozz előre semmin. Úgyis le fogod szűrni, h. milyen típus... Ha nincs meg a kölcsönös vonzalom, tökmindegy, h. milyen témán gondolkoztál előtte. ;)

Légy okosabb, mint a lány, ez a titok, akkor nem lesz semmi baj... egyébként meg ez pont egy zseniális kérdés a lányhoz, ami bárhová elvihet: "te hogy / mennyi ideig szoktál készülődni a randira? "

2012. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell annyira ráparázni,az sem jó,ha rákészülsz nagyon,mert a lánynak lehet lejönne egyből,hogy betanultad az egészet(láttam már erre példát),én azt mondom hogy kell egy kis rákészülés. Nagyjából gondolj ki pát témát arra az esetre,ha nem jönne spontán kérdés. Rögtönözni kérdést randin sokkal jobban lehet, mert ott van előtted az illető. Megdicséred a ruházatát, vagy a környezetből merítesz ötleteket,innentől kezdve be kell hogy induljon a beszélgetés.
2012. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Ha nő vagy ne izgulj! Márpedig úgy sejtem.

A pasinak kell irányítani, ha meg a pasi kicsit béna, adj pár jelet, pl hozzáérsz a karjához, hátához stb. ezzel tudni fogja h nem kell erőlködni mert egy hullámhosszon vagytok.


Fiúként ha nehezen jön a téma érdemes elsőre olyan helyen randizni ahol sétáltok, vagy egy rövid kirándulás stb. Ott maga az hogy csináltok valamit, leveszi a terhet a válladról. Valamint a folyamatosan változó környezet adhatja a témát.

2012. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én annyira nem vagyok dumagép, de azért összeszedek egy-két dologot hogy nagyjából miről lesz a duma

f18

2012. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!