Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne bepróbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Az egyetemre jár egy gyönyörű, meseszép lány. Álomba illő, ahogy kinéz a csaj. Az arca szerintem valami gyárban lett gyártva, annyira tökéletes. Az ömlengésből ennyi elég. Ennek a lánynak van egy barátja. De! A srác egy totálisan átlagos külsejű srác. Ő is erre az egyetemre jár. A srácról annyit tudok, hogy kő gazdag. Bentley-vel jár egyetemre, állandóan öltönyben jár, csak a laptop amin jegyzetel több, mint 1 millió forint. Azt meg kell hagyni, hogy nem az a tipikus buta újgazdag típus egyik sem, kedvesek mindenkivel és nem vágnak fel a vagyonukkal, mint ahogy az újgazdag kölkök teszik azt általában. Nekem nagyon tetszik az a lány és nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba, de szeretném megismerni és barátságot kötni vele legalább. Ha meghívnám valamire az is gáz lenne? Szerintetek hogyan kezdjek neki? Vagy egyáltalán nekikezdjek?
2012. máj. 22. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Várj, nézem a kártyákat.
2012. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Melyik tetszik a lány vagy a fiú? Mindkettő?
2012. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
"Nekem nagyon tetszik az a lány" Szerinted?
2012. máj. 22. 00:35
 4/17 anonim ***** válasza:
haverkodj....de egy kapcsolatot megfúrni mert neked éppen az a lány tetszik.az elég puhatestű dolog!!!sok a facér csaj!!!felecsd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mint írtam: "nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba". Csak szeretnék összeismerkedni a lánnyal. Ebben még semmi rossz nincs.
2012. máj. 22. 00:42
 6/17 anonim válasza:
36%
ha a csaj tényleg annyira bombanő, a srác pedig átlagos, akkor valószínűleg a pénze miatt van vele...úgy hogy ha nem vagy gazdag, akkor szerintem hozzá se szólj a csajhoz... :/
2012. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem igenis van benne rossz. Mégpedig az, hogy félrevezetnéd a lányt. Nem őszinte barátság az, ahol az egyik fél nem őszinte a másikkal. És különben is, milyen barátok lennétek úgy, hogy te folyton vágyódnál a lány után, ő meg csak a barátjának tekintene? Jobban jársz, ha elfelejted a lányt, vagy vársz, hátha szakítanak. De barátságot kezdeményezni úgy, hogy pontosan tudod, hogy nem csak a barátja akarsz lenni, elég szemét dolog lenne részedről.


Remélem, érzed, hogy nem leszólni akartalak, csak a véleményemet mondtam el.

2012. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az átlagost úgy értem, hogy nem öltözik csicsásan meg ilyenek. Tehát nem olyan, mint amilyen pasikkal járnak az ilyen lányok.
2012. máj. 22. 00:50
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
tudod, van egy alapelv, amit minden embernek követnie kellene: lopj a gazdagtól, add a szegénynek! tehát ne a megkettyintésen járjon az eszed, hanem azon, hogy rabolhatnád el tőlük a meg nem érdemelt, küzdelemmel kivívott vagyonukat. legalábbis én így látom a helyzetet.
2012. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
korrekció: küzdelemmel ki NEM vívott vagyonukat.
2012. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!