Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ideális férfi magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ideális férfi magasság és belső tulajdonságok? :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Számomra ideális:

-magasság kb mindegy, mondjuk sokkal alacsonyabb és fél méterrel magasabb se legyen nálam.

-ne legyen nagy darab

-legyen esze

-érdekelje sok minden és ne csak lustuljon

-tudjon hosszútávú döntéseket hozni és azt megosztani, együtt gondolkodni

-nem veszekedős

-játékos

-kedves

és a többi

2012. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam az "és a többi" stimmel.
2012. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Magasság az nagyon fontos, 180 vagy inkább afölött. Izmos, szálkás, de nem felpumpált, tetoválása ne legyen. Sötét haj és szemek.

Belső tulajdonságok: megbízható, éles eszű, jó humorú, céltudatos, családcentrikus, okos, szerény, hűséges, kedves, szorgalmas, de nem törtető, rendszerető.

És ha ez mind megvan, akkor nem árt, ha van még egy 19-20 cm-es farka is, mert én az ilyet szeretem.

2012. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
utolsó,brávo,brávo :DDD
2012. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

ideális tőlem minimum 5 centivel nagyobb, tehát olyan 180-tól kezdődően, bezárva mondjuk... hmm, nem tudom mennyivel, mert múltkor is láttam egy naaaaagyon nagyon magas palit és csak néztem, h jéééé milyen szép vagy :)))

Belső tulajdonságok: mindegyik szerve ép legyen és egészséges.

2012. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A #3-as versenyzőt is jól szétlökhették már. :D
2012. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

185cm az ideális,de lehet 190cm is felőlem.


belső tulajdonságok:

kedves,tájékozott,stressztűrő,problémamegoldó képesség,eredményorientált,analitikus gondolkodásmód,alkalmazkodóképesség,tiszteljen,szeressen,ne legyen sóher!,lepjen meg csak úgy virággal,vagy valami aprósággal, küldjön szívesen sms-t,hívjon fel szívesen(én imádok sms-ezni!)....na nem sorolom :D ja és legyen azonos anyagi hátterű mint én!

2012. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az ideális férfi:

-alacsony (kb. 160cm, de maximúm 168)

-kopaszodo (az naggyon szeksy)

-sörhasa is lehet, kis hájas combal, görbe lábakat ímádóm!!!

- valami bízar feje legyen (pl:. trapéz alaku)imádóm a külőnleges fejü pasikat!!!

- a haja szine, szeme szine mindegy (a dús söttéthaj kizárva!).

-lehettőleg legyen valami jo szakmunkás bizonyitványa de ha az nincs az se baj, majd én eltartóm :)

-ne legyen család centrikús, de legyen szex mániás és nemzö képes, és tudjón jo sok gyereket csinálni!

-nem kell hogy házias legyen, sött, útálom, ha egy férfi mosogat, az olyan férfíjatan!!!!

Inkáb szerese a sőrt és a bórt és a pálinkát, legyen részeg mindíg, imádóm ha egy férfi egésznap a haverókkal log és kicsít agresziv természetü! Atól férfias!!!

Persze nem kell hogy izmos vagy sportolt legyen mert én imádóm a puhány testet, ojan jó azt símizni, csak akkor legyen erös, ha velem kell verekedni meg a sok gyerkével akiket nekem csinál és én tartóm öket el.


Eggy férfi dóga az, hogy szaporódjon és szolgáltatgasa magát ki és dírigálljon na meg élveze az életét minden felelösség nélkül.


Remélem most sok férfi néző szivét meg dobogtatam!

2012. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

na, móst mért lettem nulla??

Azért mert nincsenek irreális elvárásaim?

2012. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
178 cm vagyok, úgyhogy legyen a srác legalább 180cm. Nem s szeretem a csontsovány fiúkat, jó van ha rajta mit fogni. A belső tulajdonságok számomra az igazán fontos. Persze fontos a vonzódás, de ez dönti el a dogokat. Nagyon bejön, ha egy srác kedves, udvarias( és ez nem csak abban nyilvánul meg, hogy előreenged az ajtónál...) jó humora van,értelmes és intelligens, illetve közvetlen.:)
2012. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!