Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálnak olyat egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak olyat egyes fiúk, hogy direkt nem foglalkoznak azzal a lánnyal, aki tetszik nekik meg a lánynak is tetszik a fiú?

Figyelt kérdés
Miért adják elő úgy a szitut,hogy nem is tetszik a fiúnak a lány?Miért játsszák el az ellenkezőjét a valóságnak?
2012. máj. 31. 09:50
 1/6 Marada ***** válasza:
Kettőt és könnyebbet :)
2012. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,miért kellene egy fiúnak egyből kiteregetni a kártyáit?Igy a lány nem lesz beképzelt :)
2012. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a lányok paradox módon buknak arra akik szarnak rájuk. Ezt egy nem fiatal tanárom mondta, szóval lehet benne igazság. :)
2012. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy teszt, ha már tuti h megkapott letesztel h türelmes vagy-e és tényleg kell-e neked :D
2012. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kedvesség nem jó, nekem nők mondták ezt! persze nem kell bunkónak lenni, de nem szabad a rendes kedves ember benyomását kelteni
2012. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetben vagyok, már lassan 2éve tetszik az osztálytársnőm, de valaiért én is ezt csinálom vele...Már nagyon unom az elkapott, aztán elfordított pillantásokat, ráadásul úgy, hogy mind a ketten tudjuk, hogy tetszünk a másiknak, talán azért történik így, mert én (te esetedben a fiú) nem mer kezdeményezni, és így jobbnak látja semmibe venni az egészet. Ez az én véleményem, és mondom: ugyan ebben vagyok én is. 18/F
2012. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!