Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetne egy reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetne egy reménytelenül érzelmes, érzékeny, kedves srác, akit a lányok elutasítanak és helyett inkább a bunkó, érzéketlen, nyomulósokat választják? Tényleg nekem is ilyenné kell változnom, hogy végre engem is szeressen egy lány viszont?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Változni semmiképpen se változz meg várjál még 4-5 évet és akkor talán változni fog az ideáljuk egy hasonló helyzetben lévő F
2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mik azok a tulajdonságok a "bunkókban", amelyek ténylegesen vonzóak (elárulom: magabiztosság, erős saját világkép, a saját önmagukról alkotott véleményük fontosabb másokénál, határozottság, kezdeményező-készség, férfias rámenősség stb.) és ezeket építsd be a személyiségedbe.


Ne a csajok miatt, hanem magad miatt, hogy az élet más területein is jobban boldogulj.

2012. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján te nyálas vagy, nem érzékeny. Nem kell bunkónak lenni és nem kell nyomulni, de a ló másik oldalára sem célszerű esni.
2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 18:13


Mit értesz nyálas alatt pontosan?

2012. jún. 4. 18:15
 5/10 anonim válasza:
nem kell áttváltoznod mert vannak lányok akik az ilyen fiukat szeretik ! amugy hány éves vagy??
2012. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :(

Amúgy ezen kevés elmondott tény alapján hasonló lehetsz mint én. Sajnos nekem még nem sikerült rájönnöm, hogy mégis mivel tudnám már végre levenni a lábukról a hölgyeket. Tudom, sokan sokféle példát írtak már ide is, meg más hasonló kérdésekhez, és többnyire ki is próbáltam már néhányat közülük, de valahogy mégsem működnek...nekem.

Mindegy, azért nem adom fel, biztos van valahol (lehet hogy itt is) egy olyan lány, akinek én fogok kelleni úgy ahogy vagyok!

2012. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, tök felesleges változni, fejlődni, új dolgokat megtanulni, tapasztalni és egyre jobb emberré válni, inkább mindenki üldögéljen szép kényelmesen és egy napon majd váratlanul bekopog hozzá álmai asszonya.
2012. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 07:15


De áruld már el mitől jobb a lányok szemében egy olyan fiú, aki megalázza más embertársait, kiröhögi, lenézi, játssza a fejét, hogy ő az isten meg verekszik is időnként?!


Tényleg ez kell, ne múljon én akkor bunkó állattá válok, apámtól tudom milyen kegyetlen embernek lenni. Én sosem akartam olyanná válni, mint ő, de már kezdem belátni tényleg ez kell a nőknek egy rendes, jó fiú helyett.

2012. jún. 5. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 7:15-ös ironizált :)
2012. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért vonzó egy agresszív állat, mert ő legalább magabiztosabb és határozottabb az átlagnál, a maga groteszk módján sokkal férfiasabb is, izgalmasabb életet él, mindig megszerzi, amit akar - nyavalygás helyett, képes irányítani a nőt stb.


Ezek a tulajdonságok pedig olyan fontosak a nőknek, hogy cserébe nagyon sokáig hajlandóak eltűrni az ilyen emberek negatív hülyeségeit is.

2012. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!