Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatja ezt egy lány, mit akar vele elérni?

Figyelt kérdés

Van egy lány nem rég bejelölt facebookon és mai nap váratlanul rámírt, majd eleinte eléggé flegma és ellenkező volt meg látszott nem kedvel igazán, mert elég hamar célozgattam a szexre viccesen, hogy milyen lehet ő a képeit elnézve az ágyban. Aztán ahogy dumálgattunk azt vettem észre, hogy totál megváltozik az irányomba és kedves meg engedelmes lesz és hirtelen egy bugyis, melltartós képet küldött magáról. Aztán már csak a szexről beszélgettünk,izgattuk egymást ki mit csinálna a másikkal eljátszottunk. De aztán egy újabb képre hívta fel a figyelmemet, mondom küldje, át is küdlte szintén erősen izgatü jellegű, de még mindig bugyi és melltartó rajta. Szerintetek mit akar ezzel elérni? Eleinte miért volt olyan bunkó és elutasító, most meg miért akarja, hogy felizgassam és már szexelni is akarna, meg kédezte, hogy tetszik-e nekem a szexi képeit miután elküldte.


Egyébként nincsenek ilyen ribis képei adatlapján ezeket a szexis képeket csak priviben küldte át nekem. Szerintetek egy ilyen lánynak mi lehet ezzel a célja? Lehetséges, hogy nincs elég önbizalma és így akarja növelni az egóját? Vagy szereti mutogatni magát? Esetleg tényleg dugni akar velem?


Másnak is volt már hasonló tapasztalata? Lányok, ti miért viselkednétek így egy igazából ismeretlen fiúval szemben?



2012. jún. 5. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de dugd meg keményen.
2012. jún. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idő telt el a változás közben?
2012. jún. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 02:59


Ez egy huzamban történt a chatelés közben. Kb. fél órás duma után már kezdett langyulni, puhulni a flegma, elutasító stílusa és már csak mosolygós szmájlikat küldött meg ugye a szexi képét.

2012. jún. 5. 04:27
 4/7 anonim ***** válasza:
vigyázz nehogy valami gyökér ismerôsöd szórakozzon ! am sz@rd le miért csinálja ha dugni aka dugd meg !
2012. jún. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok oka lehet pl:

1.egy hülye haverod szórakozik

2. a csaj szórakozik veled

3. csak sex hiánya van a csajnak.

4. lehet bejösz neki és így akart felvágni.

Egyébként hány éves vagy?

2012. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Személyesen és ismerősökkel, flegma vagyok, de idegenekkel büntetlenül megtehetem, úgysem fogok vele soha találkozni, nem fogja megismerni a barátaimat, ez csak az én szexi titkom senki sem fogja tudni.

nem fog veled találkozni, és lefeküdni sem. csak a fantáziáláshoz kellesz, és ha dobod, lesz más.


21/L

2012. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 09:27


Úgy érzem te állsz legközelebb az igazsághoz. Amúgy is nagy a táv köztünk. De igazából én is élvezem, hogy van egy szép lány, aki rajtam lóg, hogy izgassam fel és közben szexi képeket küld magáról.

2012. jún. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!