Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok hasonlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok hasonlo srácal mint a bing bang theory sorozat föszereplöi?

Figyelt kérdés

Magyarul azt hiszem agymenök a cime.



:D


2012. jún. 5. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
képet :D
2012. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Én nem :D Rohadtul zavarna hogy olyanokról dumálna amit nem értek plusz szerintem mindegyik elég gáz kinézetre és kicsit jellemre is :)
2012. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát akkorákat röhögnék!!! bírom az okos palikat és főleg az olyanokat, akik ilyen fárasztóak, mint ők, én tuti bepróbálkoznék eggyel... mondjuk Sheldonnál, tök cuki, mókás és még helyes is a pofija :)
2012. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

bocicsoki,


nem a kinézetük miatt kérdezem, hanem a jellemük miatt. :D



Ha nem akarod a netröl letölteni, akkor megy a tv-ben a coolon pénteken és szombaton (19:25-kor illetve 12:00-kor kezdödik)


Vagy ha nincs kábel tv-d akkor, rtl klubbon szombat 15:30-kor.

2012. jún. 5. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:
nem szoktam nézni :D ismerős a címe. de más sorozataim vannak :P
2012. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem azt a sorozatot. Jól el vannak találva a karakterek de Sheldonnal és Howarddal tuti nem...külsőre és belsőre sem tekintem őket pasi számba :D L/19.
2012. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

boci,

akkor majd nézz meg majd egy részt, kb csak 25-30 perc egy rész.



6/6,

te a rossz fiukat szereted mi? :D

2012. jún. 5. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Leonarddel járnék. Külsőre Raj tetszik a legjobban, de kapcsolatra nem biztos, hogy kellene, hacsak nem lennék pasi.
2012. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az en sulimban a legtobb srac ilyen tipusu . Oket sokkal jobban kedvelem, mint az izomagyu bunkokat.
2012. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Határozottan igen!

A sorozatot is mindig örömmel nézem. (Főleg, amikor kénytelen vagyok konstatálni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve...) Megnyugtatónak találom a személyiségüket (Sheldon-ét pláne :)).

+ Én nem vagyok romantikus típus, de mégis nagyon tetszett az a jelenet, amikor Leonard egy hópelyhet adott Penny-nek (amit az északi-sarkról hozott, de szerintem ez egy bármilyen másik hópehellyel is nagyszerű ajándék lenne). Illetve az ötödik évad utolsó részében, amikor Howard azt mondta Bernadette-nek, hogy majd felviszi az űrbe a nyakláncát, hogy olyan csillaga legyen, ami tényleg megjárta a világűrt. ;-)

2012. jún. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!