Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért történig állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért történig állandóan ez velem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy akár hány lánnyal beszélek, szinte mindegyik 1től 1ig azt mondja, hogy nem vagyok az esete, ellenben nagyon aranyos vagyok. Illetve ha elhívok egy lányt randira, tök jól elvagyunk, élvezzük egymás társaságát, később szinte ugyan ezt a választ kapom. (''Aranyos vagy, de csak barát/haverszinten vagyok). A hiba bennem van? Tehát valamit másképp kéne csinálnom a randik alatt? Vagy csak egyszerűen nem vonzódnak hozzám valami oknál fogva a lányok? Valami tipp?

2012. jún. 18. 13:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazási hibákért, kissé siettem.
2012. jún. 18. 13:46
 2/15 anonim ***** válasza:
nem olyan lányokat találsz akinek te vagy az esete.. lehet hogy túl kedves vagy, sok nő szereti ha férfi az férfi. mármint legyél kedves de azért férfi is :D
2012. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Legyél egy kicsit bunkó,egoista,nagyképű,hidd el dögleni fognak utánad.
2012. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azt hiszem értem mire akartok kilyukadni.
2012. jún. 18. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó vagy így, ahogy vagy. Ne ved fel ezt a bunkó hvcs stílust.
2012. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hali


Én is ebben a cipőben járok. Nem nézek ki jól ,de lelki szemestládának viszont szívesen használnának. Jó beszélgetni velem meg okos tanult embernek érzem magam ,de csúnya vagyok így mehetek a sunyiba...

2012. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
hány éves vagy? :D
2012. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne légy bunkó, vannak nők, akik nem szeretik... Nem ismerem azokat a lányokat, de én is utasítottam már vissza srácot, hiába kedves valaki, nekem pluszba kell még az is, hogy vonzódjak hozzá, bocs, de nem minden lány hajlandó széttenni akárkinek a lábát, másrészt akik meg hajlandók erre, azok valószínűleg a "menő" pasikat bírják.

Szóval az éremnek két oldala van. (Én pl. egy olyan sráchoz vonzódtam, akit nem lehetne jóképűnek nevezni... csak sajnos én nem vagyok kezdeményező típus, és nyilván az egyedülálló pasi sem marad örökké egyedülálló, szóval idővel akadt neki más.)

Úgyhogy bosszankodás, sajnálkozás helyett keressétek meg a megfelelő csajt.

2012. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 5. válaszoló: 17 éves vagyok
2012. jún. 21. 19:42
 10/15 anonim ***** válasza:

hamar el fog jönni az az idö mikor pont az ilyen kedvességed miatt fog szeretni egy lány. én is ilyen vagyok, és nekem is számtalanszor mondták már ezt mint neked, ès én se viseltem jòl. mégis ma vagyunk 21 hònapja együtt a barátnòmmel:)

17/F

2012. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!